Новини

Безумовно, найчистіше цілюще повітря і бездоганні гори Карпат з неймовірними краєвидами сприяють активному відпочинку. Тут ви зможете повністю та ще й з неймовірним задоволенням відновити як свій розумовий потенціал, так і фізичний.

Детальніше

Гірський велосипед - ідеальний спорт і відпочинок для тих, хто любить активність і єднання з природою! Ми пропонуємо прокат велосипедів в Карпатах на вигідних умовах.

Детальніше

У Карпатах відпочивати - чани обов'язково спробувати!

Детальніше

Пропонуємо Вам скористатися справжньою банькою на дровах на території котеджів «Скита». Це – чудовий вид відпочинку в Карпатах!

Детальніше

Сьогодні в Карпатах надзвичайно популярний такий вид екстремального спорту як рафтинг, який являє собою сплав по гірських річках або штучно створеним каналах.

Детальніше

Відпочинок в Карпатах – це завжди чудово і весело. Особливо для любителів активного і екстремального літнього відпочинку. Якщо ви активні, любите екстрим, варто спробувати рафтинг в Карпатах.

Детальніше

Хочете відволіктися від трудових буднів? Приїжджайте в Карпати: у нас кожен знайде собі програму до смаку. Котедж «Скита» пропонує катання на квадроциклах по захоплюючим маршрутам різної складності і протяжності. Взяти квадроцикл напрокат і отримати незабутні емоції - це розвага для будь-якого віку, яка не залежить від погоди або пори року.

Детальніше

Захоплюючі спуски разом з дітьми дуже цікаві. Спокійна вода, а місцями стрімка течія, швидкість, адреналін і пізнання навколишнього світу дадуть можливість вашій дитині відчути себе самостійною і сильною.

Детальніше

У Східних Карпатах починає свій швидкий потік річка Черемош, яку оспівали в своїх піснях місцеві жителі.

Детальніше

Білий Черемош - одна з найекстремальніших річок українських Карпат. На ній розташований цілий ряд порогів до 4 категорії складності - «Халява», «Дудки», «Ворітця», «Яблуницькі сходи».

Детальніше

Сторінки: