Новини

Сьогодні в Карпатах надзвичайно популярний такий вид екстремального спорту як рафтинг, який являє собою сплав по гірських річках або штучно створеним каналах.

Детальніше

Відпочинок в Карпатах – це завжди чудово і весело. Особливо для любителів активного і екстремального літнього відпочинку. Якщо ви активні, любите екстрим, варто спробувати рафтинг в Карпатах.

Детальніше

Хочете відволіктися від трудових буднів? Приїжджайте в Карпати: у нас кожен знайде собі програму до смаку. Котедж «Скита» пропонує катання на квадроциклах по захоплюючим маршрутам різної складності і протяжності. Взяти квадроцикл напрокат і отримати незабутні емоції - це розвага для будь-якого віку, яка не залежить від погоди або пори року.

Детальніше

Захоплюючі спуски разом з дітьми дуже цікаві. Спокійна вода, а місцями стрімка течія, швидкість, адреналін і пізнання навколишнього світу дадуть можливість вашій дитині відчути себе самостійною і сильною.

Детальніше

У Східних Карпатах починає свій швидкий потік річка Черемош, яку оспівали в своїх піснях місцеві жителі.

Детальніше

Білий Черемош - одна з найекстремальніших річок українських Карпат. На ній розташований цілий ряд порогів до 4 категорії складності - «Халява», «Дудки», «Ворітця», «Яблуницькі сходи».

Детальніше

Божевільна, непідвладна людині водна стихія Карпатських гір невпинно притягує до себе шукачів пригод незрозумілою багатою енергетикою. Пишність невеличкої гірської річки вабить і спортсменів і новачків битися з вируючим духом води! СКИТА запрошує всіх бажаючих здійснити рафтинг по Чорному Черемошу, проявити свій характер і гордо назвати себе підкорювачем дикої природи!

Детальніше

Якщо ви вирушаєте на рафтинг в Карпати уперше або в нове місце, по-перше, вивчіть відгуки про компанію або інструктора, які організовують сплав, складність майбутнього маршруту, а також в якій фізичній формі повинні знаходитися учасники сплаву.

Детальніше

Існує думка, що рафтинг, сплав по порожистих річках, виключно літній вид активного відпочинку. Але прибічники цього виду спорту знають, що кращий час для рафтингу - весна або осінь. Саме у ці періоди рівень води в річках піднімається, тобто і сплав стає цікавішим. Рафтинг в Карпатах - це не лише вид спорту або активного відпочинку, але і можливість доторкнутися до історії країни, випробувати себе на міцність!

Детальніше

Відпочинок на гірськолижному курорті - задоволення не з дешевих. Все коштує грошей: дорога, проживання, харчування, скі-паси, спорядження та інше. Втрата купюр відбувається зі швидкістю, якою ви спускаєтеся з гірки. Однак в цій ситуації можна трохи заощадити. Як і на чому можна заощадити розповімо далі. Наші поради зроблять відпочинок в Карпатах незабутнім.

Детальніше

Сторінки: