Новини

Подаруй улюбленим, близьким, друзям або колегам відпочинок в Карпатах!

Детальніше

Ніщо так не зближує колектив, як здоровий активний відпочинок на природі, поза стінами офісу. Колективне сходження на вершину, сплав по гірській річці дозволяють співробітникам зняти маску офіційності. Вечеря, зготовлена спільними зусиллями на багатті, скорочує дистанцію між начальством і підлеглими, стирає межі між різними підрозділами.

Детальніше

Як поєднати підкорення карпатських гір зі спрагою швидкості? Ми знаємо відповідь: замовити квадротури по Карпатах! Ці компактні і потужні гоночні засоби проїдуть навіть там, де немає і натяку на дорогу. Запаморочливе пригода починається!

Детальніше

Похід на велосипеді – це завжди здорово. Особливо, якшо це робити в Карпатах. Підготовка, організація, проведення походів на велосипедах, велотуризм, велотури, - все це доступно любителям активного відпочинку.

Детальніше

Відпочинок в Карпатах – чудова альтернатива відпочинку за кордоном.

Детальніше

Карпати - одне з найкрасивіших і екологічно чистих місць в Україні. Багато людей, щорічно вибираючи напрямок для відпочинку, зупиняють свій вибір на карпатських курортах.

Детальніше

Кожен раз, вибираючи маршрут подорожі або відпочинку, ми прагнемо побачити щось далеке, незвичайне, і як, правило, чуже нашій душі, ментальності, і нашому духу. Це чудово, що в нас живе спрага відкриттів, пізнання іншого світу, інших культур, традицій, але ж і наша земля не менш багата на свої природні скарби, краси, перед якими блякне чужоземне.

Детальніше

Літо - пора відпусток, і хочеться підібрати ідеальне місце для його проведення. Закордонні курорти - це чудово, але і ціни там досить високі. Чого не скажеш про нашу перлину - Карпатах, де вас оточують величні гори, ліси і кристально чисте повітря. До того ж, в умовах сьогоднішнього карантину, внутрішній туризм особливо затребуваний.

Детальніше

Наш пункт надає послуги по прокат гірськолижного спорядження. Наша мета - зробити активні види спорту більш привабливими, доступними для широких верств населення, саме тому прокат сноуборда буде набагато вигідніше, ніж в інших компаніях, які постачають альтернативні послуги.

Детальніше

Комфортний і активний відпочинок чекають Вас, залишилося тільки вибрати санки! Ви можете заздалегідь забронювати будь-яку кількість інвентарю для великої компанії.

Детальніше

Сторінки: