Відгуки

Відгуки

Відгуки про нас на Google maps
Відгуки про нас на Booking.com

Юля (booking)

Ми провели на віллі незабутній відпочинок завдяки приємному та відзивчивому господарю, який зробив все можливе, щоб наш відпочинок був комфортним та приємним. Вілла оформлена зі смаком та продуманою дизайнерською концепцією, яка надає їй особливого шарму. Багато декоративних елементів в інтер'єрі створюють затишну та романтичну атмосферу. Але найвражаюче - це вид, який відкривається з вікон вілли. Він просто захоплюючий! Гірські вершини та ліси оточують віллу з усіх боків, створюючи неповторний досвід усамітнення та гармонії з природою.

Валентин (booking)

Прекрасний власник, хороша людина. можна домовитись про різні нюанси. завжди на зв?язку. підкаже що треба. Олеже, дякую!

Ольга Пономаренко (google)

Скита Рафтинг - це найкрутіший рафтинг в Карпатах. Раніше вже був досвід сплаву з дитиною. То в Скита все набагато захопливіще, та атмосферніше. І що важливо - час перебування на воді майже годину. На відміну від конкурентів поруч, у яких сплав займає лише 15 хвилин.

Ви гарантовано отримаєте незабутні емоції

1. Представтесь будь ласка *

2. Прогнозована дата від’їзду та приїзду *

Прибуття

Виїзд

00.00.0000
00.00.0000
Кількість гостей 0

3. Зв’язок із Вами *

Фото клієнта який залишив відгук
Андрій Мойсенко

Їжджу що сезону, як на лижі так і літом просто покататись на велосипеді, сходити в ліс по гриби та просто насолодитись краєвидами Карпат. Адекватні ціни, хороший сервіс, домашня кухня заслуговує окремої похвали. Зручно те, що майже все що потрібно для активного відпочинку в СКИТІ є, на любу пору року: прокат велосипедів, рафтинг, прокат лиж і їх спорядження, одним словом все.. Баня з басейном одна з кращих в яких я був.

Фото клієнта який залишив відгук
Вікторія Ліщинська

Перебування у Скиті -це лише приємні моменти. Жодних непорозумінь з господинею, як було описано в інших відгуках не було. Були з дитиною. Для малюків є качелі. Господиня дуже уважна і дбайлива. Піклується про своє, тому слідкує за порядком.

Фото з послугами від Скита