Джипінг

Подорожі на позашляховиках в Карпатах

це незабутні враження особливо , якщо вам пощастить з веселим водієм.Мрія про чудові краєвиди,та екстрим-все буде отримано в повній мірі.

Переваги джипінгу в Карпатах

  • Не важливо, яка погода або сезон року: дощ або сонце, осінь або зима - їх залізні коні підуть в будь-який час і за будь-яких умовах. В цьому і полягає принадність і непередбачуваність поїздки по карпатським горам і стежкам.

  • Побачити справжні Карпати. Не штучні, не "пластикові", немов упаковані в красиву, чисту обгортку, яку так часто пропонують численним туристам. А справжні, живі, відкриті, де дерева ніби розмовляють з тобою, а кожен світанок або захід вражає буйством фарб. Проїхатися по місцях, які врізаються в пам'ять дуже на довго. Подолати вибоїсту дорогу, яка своїми вигинами і ямами змушує машину накренитися так, що ти відчуваєш себе в салоні, немов на палубі корабля під час невеликого шторму. Ось приблизно, що таке трофі-рейд.

  • Безумовно, хто не любить екстрим, для того є більш спокійні траси, за якими можна, як кажуть, "лайтово" проїхати, милуючись і насолоджуючись природою. У будь-якому випадку, хлопці керуються тим, що безпека понад усе.

  • Можливість пізнавати природу в такому форматі відкриває нове розуміння краси карпатського краю.

Ви гарантовано отримаєте незабутні емоції

1. Представтесь будь ласка *

2. Прогнозована дата від’їзду та приїзду *

Прибуття

Виїзд

00.00.0000
00.00.0000
Кількість гостей 0

3. Зв’язок із Вами *

Фото клієнта який залишив відгук
Андрій Мойсенко

Їжджу що сезону, як на лижі так і літом просто покататись на велосипеді, сходити в ліс по гриби та просто насолодитись краєвидами Карпат. Адекватні ціни, хороший сервіс, домашня кухня заслуговує окремої похвали. Зручно те, що майже все що потрібно для активного відпочинку в СКИТІ є, на любу пору року: прокат велосипедів, рафтинг, прокат лиж і їх спорядження, одним словом все.. Баня з басейном одна з кращих в яких я був.

Фото клієнта який залишив відгук
Вікторія Ліщинська

Перебування у Скиті -це лише приємні моменти. Жодних непорозумінь з господинею, як було описано в інших відгуках не було. Були з дитиною. Для малюків є качелі. Господиня дуже уважна і дбайлива. Піклується про своє, тому слідкує за порядком.

Фото з послугами від Скита