Джипінг

Екскурсія на джипі по горах Карпат - це незабутні враження, особливо, якщо вам попадеться веселий водій. Якщо ваша мрія чудові краєвиди, екстрим - все було отримано в повній мірі.

 

Особливості екстремального відпочинку

Ви любите бруд? Коли каламутний фонтан, що б'є з величезних калюж обливає з ніг до голови, не даючи одягу ні найменшого шансу залишитися чистим. Коли бризки з калюж хаотично створюють "картинну" абстракції на одязі. Сумнівне задоволення на перший погляд, чи не так? А якщо це все відбувається на квадроциклах або на джипах, які, немов танки, прут по гірських стежках Карпат, проходячи навіть самі екстремальні і суворі ділянки траси ?!

Джип-тури або подорожі на позашляховиках - екстремальний вид туризму, який часто обирає молодь або чоловічі компанії. По типу використання автомобіля можливі три види джип-туру: з водієм, при цьому сам учасник або учасники знаходяться на пасажирських місцях, з гідом-супровідником - в якості водія виступає сам учасник, а супроводжуюча особа сидить на пасажирському місці і в особистому автомобілі, машина супроводу їде поруч.

Існує кілька рівнів маршрутів для джипінгу в Карпатах: легкий, середній, складний. Легкий рівень вибирають невеликі компанії або при корпоративному рівні. Це поїздка по второваною стежкою, яка ускладнена парою перевалів або дрібних водойм. Середній рівень - калюж трохи більше, можливо перетин річок в брід на машині, трампліни ділянки і складні повороти.

Однак управління навіть на таких дистанціях не викликає особливих труднощів - свідомо небезпечні зони виключені з маршруту. Складним рівнем володіють досвідчені водії позашляховиків, найчастіше для перевірки своїх навичок або транспортного устаткування. Ці дистанції пов'язані з неабиякою небезпекою, що робить цей вид розваг таким популярним серед зрілих відбулися чоловіків.

Джипінг в Карпатах

Переваги джипінгу в Карпатах

Чим ще такий привабливий джипінг? Це можливість покататися з вітерцем, це викид адреналіну в кров, це захоплення і радість при подоланні перешкоди. Поїздки з досвідченим водієм за маршрутами легкого рівня безпечні навіть для дітей, зате дарують масу позитивних вражень і емоцій. Спробуйте самі покататися на джипі - і ви зрозумієте, яке це задоволення!

А якщо це все відбувається на квадроциклах або на джипах, які, немов танки, прут по гірських стежках, проходячи навіть самі екстремальні і суворі ділянки траси ?!

Не важливо, яка погода або сезон року: дощ або сонце, осінь або зима - їх залізні коні підуть в будь-який час і за будь-яких умовах. В цьому і полягає принадність і непередбачуваність поїздки по карпатським горам і стежкам.

Тільки уявіть, запотіле скло або ... краще захолонуло так, що двірники з працею змітають - лід і дорогу навряд чи можна розрізнити. Але хлопці знають кожну стежку, кожен поворот і вибоїна, так що можуть керувати машиною наосліп.

Побачити справжні Карпати. Не штучні, не "пластикові", немов упаковані в красиву, чисту обгортку, яку так часто пропонують численним туристам. А справжні, живі, відкриті, де дерева ніби розмовляють з тобою, а кожен світанок або захід вражає буйством фарб. Проїхатися по місцях, які врізаються в пам'ять дуже на довго. Подолати вибоїсту дорогу, яка своїми вигинами і ямами змушує машину накренитися так, що ти відчуваєш себе в салоні, немов на палубі корабля під час невеликого шторму. Ось приблизно, що таке трофі-рейд.

Безумовно, хто не любить екстрим, для того є більш спокійні траси, за якими можна, як кажуть, "лайтово" проїхати, милуючись і насолоджуючись природою. У будь-якому випадку, хлопці керуються тим, що безпека понад усе.

Можливість пізнавати природу в такому форматі відкриває нове розуміння краси карпатського краю.

Джипінг

Все це, на жаль, багато людей не знають, занурившись в міські справи і забувши, що можна насолоджуватися не тільки урбаністичними принадами життя. Екстремальний туризм якраз дозволяє змахнути з себе офісний пил і дихати вільно на повні груди. Тут, на природі, розбивши табір, поставивши намет і приготувавши на багатті лагман або плов, життя забарвлюється абсолютно в інші кольори, і змінюються пріоритети.

Але основний успіх джипінгу полягає навіть не в якісній, оснащеної машині. Він полягає в любові до природи. Тоді і вона відкривається перед тобою і показує всі свої приховані від сторонніх очей ракурси. Після таких турів навряд чи можна залишитися байдужим.

 

До речі, після джипінгу, ви точно полюбите бруд!

Джипінг в Карпатах – це неймовірно! Фонтан з бруду, орли над ущелиною і один на один з природою!

Детальніше за телефонами - 0970626062, 0662542288

 

повернутись до Послуги