Дозвілля

Відпочинок та дозвілля у карпатах Ворохта

  Запрошуємо Вас долучитися до активного відпочинку у Карпатах та взяти участь у рафтингу по одній з найцікавіших гірських річок України – Чорному Черемоші.

  Детальніше

  Хтось обирає для себе і своїй сім'ї зимові курорти В Європі: Австрії, Франції, Словаччині, Польщі, Чехії, однак і в наших Карпатах можна провести хороший активний зимовий відпочинок. Найбільшою популярністю в зимових Карпатах користується лижний відпочинок.

  Детальніше

  Прогулянки на конях відбуваються на відкритій місцевості, оточеній красивою природою Ворохти. Тут можна походити лісовими стежками, пагорбами, спробувати подолати болото.

  Детальніше

  Для тих, хто мріє про небо і готовий випробувати на собі почуття свободи, компанія «Скита» рекомендує політ на літаку і вертольоті. Адже пролетіти над Говерлою чи іншою вершиною Українських Карпат це справжня захоплююча пригода, відчуття від якої надовго залишиться у ваших спогадах.

  Детальніше

  Ми хочемо запропонувати всім нашим відвідувачам екскурсійні маршрути Гуцульщини та Прикарпаття.

  Детальніше

  Екскурсійні маршрути в карпатах організвані котеджами "Скита"

  Детальніше

  «Скита» пропонує своїм гостям активний відпочинок у Ворохті - популярну командну гру-стрілялку пейнтбол. Саме у Ворохті створені всі умови для цієї розваги – стаціонарний пейнтбольний майданчик у лісі (неподалік від трамплінів). Також багаті природні умови Карпат дозволяють проводити виїзні пейнтбольні змагання у будь- якій обраній гостями місцевості. Учасники гри не будуть обмежені

  Детальніше

  Для шанувальників активного та екстремального відпочинку «Скита» пропонує гостям одну з найдовших та найефектніших трас Зіп Лайну для польоту на тросі над землею.

  Детальніше

  У котеджах «Скита» до Ваших послуг замовлення професійного масажу із аромамаслами для укріплення Вашого фізичного та душевного здоров’я.

  Детальніше

  «Скита» у Ворохті пропонує всім, хто хоче випробувати свої сили у активному відпочинку, незабутні походи в гори у Карпатах.

  Детальніше

  Автомобіль можна замовити на визначений час, а також для разових поїздок пасажирів.

  Детальніше

  Ворохта є серцем туристичних маршрутів Прикарпаття та Закарпаття, більшість з них починаються саме звідси. Садиба «Скита» у Ворохті пропонує гостям долучитися до активного відпочинку у Карпатах, та взяти участь у незабутніх піших походах у гори.

  Детальніше

  Збирання грибів та ягід у Карпатах в Ворохті

  Детальніше

  Якщо Ви ще не спробували риболовлю в Карпатах, «Скита» з легкістю організує всі необхідні умови, надавши необхідне спорядження.

  Детальніше