Риболовля

Риболовля

Одним із захопливих видів відпочинку, який подобається багатьом гостям «Скити», в незалежності від віку та компанії, є риболовля.

Досвідченим рибалкам, які мають власне спорядження та добрі навички у риболовлі, пропонуємо відвідати державне рибне господарство, де у ставках водиться щука, карась, короп, товстолоб. Є два ставки верхній (щука, карась) та нижній (товстолоб, короп). Наживку підготовлює сам рибак. Відстань від «Скити» - 6 км. Вартість – за домовленістю.

Відпочивальникам без досвіду риболовлі (у т.ч. компаніям із дітьми і корпоративним групам) більше сподобається ловити рибу у приватних форельних господарствах, де усім охочим видають снасті з наживкою, а улов продають на вагу і навіть можуть приготувати у альтанках біля ставків (готування додатково оплачується – 100 грн за 1 шт. форелі). Риби у ставках є багато, вона активно цікавиться наживкою, тому навіть діти із задоволенням ловлять рибу і це не займає надто багато часу, якщо гості голодні і поспішають почастуватися свіжою гірською фореллю.

Якщо ж бажаєте забрати улов із собою, рибу після зважування на ваше прохання можуть почистити, і тоді ви зможете приготувати її самостійно на мангалі у садибі «Скита», або ж підсмажити на гостьовій кухні.

Вартість риболовлівід 280 грн./кг живої ваги, залежно від виду форелі (вага однієї від 400 г до 1 кг). Чищення улову форелі входить у вартість. Відстань від «Скити» - 6 км. Проїзд до садиби "У Наталії".

Риболовля відбувається у всі пори року. Рибні господарства знаходяться на відстані 6 км від садиби "Скита".

Доїхати можна велосипедом, власним авто або на таксі (орієнтовна вартість  100-120 грн. в один бік).

Телефони для форельної риболовлі: 097-93-444-58, 096-27-26-650.

повернутись до Дозвілля