Риболовля

Одним із захопливих

видів відпочинку, який подобається багатьом гостям «Скити», в незалежності від віку та компанії, є риболовля.

Відпочивальникам без досвіду риболовлі

  • Відпочивальникам без досвіду риболовлі більше сподобається ловити рибу у приватних форельних господарствах, де усім охочим видають снасті з наживкою, а улов продають на вагу і навіть можуть приготувати у альтанках біля ставків.

  • Риби у ставках є багато, вона активно цікавиться наживкою, тому навіть діти із задоволенням ловлять рибу і це не займає надто багато часу, якщо гості голодні і поспішають почастуватися свіжою гірською фореллю.

  • Риболовля відбувається у всі пори року.

Ви гарантовано отримаєте незабутні емоції

1. Представтесь будь ласка *

2. Прогнозована дата від’їзду та приїзду *

Прибуття

Виїзд

00.00.0000
00.00.0000
Кількість гостей 0

3. Зв’язок із Вами *

Фото клієнта який залишив відгук
Андрій Мойсенко

Їжджу що сезону, як на лижі так і літом просто покататись на велосипеді, сходити в ліс по гриби та просто насолодитись краєвидами Карпат. Адекватні ціни, хороший сервіс, домашня кухня заслуговує окремої похвали. Зручно те, що майже все що потрібно для активного відпочинку в СКИТІ є, на любу пору року: прокат велосипедів, рафтинг, прокат лиж і їх спорядження, одним словом все.. Баня з басейном одна з кращих в яких я був.

Фото клієнта який залишив відгук
Вікторія Ліщинська

Перебування у Скиті -це лише приємні моменти. Жодних непорозумінь з господинею, як було описано в інших відгуках не було. Були з дитиною. Для малюків є качелі. Господиня дуже уважна і дбайлива. Піклується про своє, тому слідкує за порядком.

Фото з послугами від Скита