Риболовля

Риболовля

Одним із захопливих видів відпочинку, який подобається багатьом гостям «Скити», в незалежності від віку та компанії, є риболовля.

Досвідченим рибалкам, які мають власне спорядження та добрі навички у риболовлі, пропонуємо відвідати рибне господарство, де у ставках водиться щука, карась, короп, товстолоб. Є два ставки верхній (щука, карась) та нижній (товстолоб, короп). Наживку підготовлює сам рибак. Відстань від «Скити» - 6 км. Вартість – 50 грн./год (улов входить у цю вартість).

Відпочивальникам без досвіду риболовлі (у т.ч. компаніям із дітьми і   корпоративним групам) більше сподобається ловити рибу у форельних господарствах, де усім охочим видають снасті з наживкою, а улов продають на вагу і навіть можуть приготувати у альтанках біля ставків (готування додатково оплачується – 80 грн за 1 шт. форелі). Риби у ставках є багато і різних підвидів, вона активно цікавиться наживкою, тому навіть діти із задоволенням ловлять рибу і це не займає надто багато часу, якщо гості голодні і поспішають почастуватися свіжою гірською фореллю.

Якщо ж бажаєте забрати улов із собою, рибу після зважування на ваше прохання можуть почистити, і тоді ви зможете приготувати її самостійно на мангалі у садибі «Скита», або ж підсмажити на гостьовій кухні.

Вартість риболовлівід 300 грн./кг живої ваги, залежно від виду форелі (вага однієї від 600 г до 1 кг). Чищення улову форелі входить у вартість. Відстань від «Скити» - 14 км. Проїзд через КПП, де сплачується екологічний збір (25 грн.- дорослі, 15 грн - діти).

Риболовля відбувається у всі пори року. Рибні господарства знаходяться на відстані 6 км та 14 км від садиби "Скита".

Доїхати можна велосипедом, власним авто або на таксі (орієнтовна вартість  100-150 грн. в один бік).

Телефони для організації риболовлі: 099-173-99-73 або звертайтеся до рецепції садиби «Скита».

повернутись до Дозвілля