Новини

Незабутня пригода Карпатами Вам гарантована! Ми подаруємо Вам кращі емоції протягом 3-х денного відпочинку рафтингу і не тільки. В цьому турі, Ви ближче познайомитися із двома красивими річками: Прутом та Черемошем. А також, обрати самостійно гірську вершину для підкорення.

Детальніше

3D-екстрим тур

2018-03-17 13:46:47

Тур для найактивніших. Протягом двох днів Ви будете випробовувати себе на міць на карпатських бурхливих річках, неймовірних горах та лісах. Все це Ви зробити на човні, квадроциклі та велосипеді.

Детальніше

Запрошуємо усіх любителів екстриму та активного відпочинку з 10 квітня по 15 травня відчути незабутні емоції від унікального бурхливого рафтингу на р. Прут у рамках 2-денного туру від Рафтинг клубу «Скита».

Детальніше

Мега популярний тур: Говерла + рафтинг на Черемоші. Який задовольнить апетити і рафтерів і піших туристів. Долучайтеся з квітня по вересень, щоб отримати порцію, справді, свіжих вражень.

Детальніше

ШАНОВНІ УКРАЇНЦІ, ВСІ МИ В ОЧІКУВАННІ ТА ВІРИМО В ЗМІНИ НА КРАЩЕ І ПРОДОВЖУЄМО ПРАЦЮВАТИ ТА ВІДПОЧИВАТИ.

Детальніше

Що нового цієї зими у котеджах «Скита»? Що нового цієї зими у котеджах «Скита»? Дорогі гості, ми раді повідомити Вам, що у зимовому сезоні 2013-2014 рр. на Вас чекатимуть ряд покращень у інфраструктурі та послугах нашої садиби «Скита».

Детальніше

Зимовий сезон 2013-2014 рр. вже відкрито! Шановні гості, з приємністю хочемо повідомити Вам, що зимовий сезон 2013- 2014 у ТК «Буковель» стартує у п’ятницю 06.12.2013.

Детальніше

У зв’язку із відсутністю сонячної та без опадів погоди у червні місяці, роботи по перекриттю третього будинку на території котеджів «Скита» досі проводяться.

Детальніше

Гриби та ягоди

2013-08-06 12:58:59

СЕЗОН КАРПАТСЬКИХ ГРИБІВ ТА ЯГІД У ВОРОХТІ ВІДКРИТО!!!

Детальніше

Шановні відпочиваючі та всі любителі якісної камерної музики! Хочемо зголосити Вам, що з 26 по 30 червня 2013 року у Карпатах (Яремче-Ворохта) відбудеться фестиваль-пленер класичної музики - karpatyArt.

Детальніше

Сторінки: