Умови бронювання

Умови бронювання

Друзі, ми раді, що ви обираєте нашу компанію для відпочинку у Карпатах.

Задля здійснення бронювання у нашому котеджному комплексі «Скита» Вам потрібно:

Кроки по замовленню::

1. Узгодити всі деталі ознайомившись на сайті чи за контактами безпосередньо з менеджером , а також обрати час мандрівки;

2. Здійснити передоплату, у зручний для вас спосіб, у розмірі 30-50% від вартості (якщо мова йде про проживання чи тур) або фіксовану суму, якщо ви замовляєте одну із наших послуг.

Передоплата, здійснена вами, за своїми правовими наслідками вважається завдатком і виступає гарантією виконання зобов’язання між двома сторонами:

Ми (компанія «Скита») гарантуємо зі свого боку надання вам погодженої послуги.

Ви (наші гості) гарантуєте про намір скористатися послугою у визначений період.

У разі неможливості завітати до нас з тих чи інших причин, після того як ви здійснили бронь – завдаток залишається у нас як компенсація понесених збитків. Задля вашої зручності - сума завдатку зберігається за вами і може бути використана протягом року з моменту оплати (щодо проживання чи пакетних турів). Зверніть увагу - сума може бути використана на послугу по якій була внесена оплата. А також, у випадку, якщо ми продаємо ваші дати іншим гостям (щодо проживання) - кошти вам повертаємо у повному обсязі.

Ви гарантовано отримаєте незабутні емоції

1. Представтесь будь ласка *

2. Прогнозована дата від’їзду та приїзду *

Прибуття

Виїзд

00.00.0000
00.00.0000
Кількість гостей 0

3. Зв’язок із Вами *

Фото клієнта який залишив відгук
Андрій Мойсенко

Їжджу що сезону, як на лижі так і літом просто покататись на велосипеді, сходити в ліс по гриби та просто насолодитись краєвидами Карпат. Адекватні ціни, хороший сервіс, домашня кухня заслуговує окремої похвали. Зручно те, що майже все що потрібно для активного відпочинку в СКИТІ є, на любу пору року: прокат велосипедів, рафтинг, прокат лиж і їх спорядження, одним словом все.. Баня з басейном одна з кращих в яких я був.

Фото клієнта який залишив відгук
Вікторія Ліщинська

Перебування у Скиті -це лише приємні моменти. Жодних непорозумінь з господинею, як було описано в інших відгуках не було. Були з дитиною. Для малюків є качелі. Господиня дуже уважна і дбайлива. Піклується про своє, тому слідкує за порядком.

Фото з послугами від Скита