Як дістатися

Потягом

З Києва потягом Київ — Рахів №457 (відправляється з Києва о 16.55 год) до станції Ворохта (прибуває у Ворохту о 9.05 год). З Ворохти відправляється о 14.06 год і прибуває до Києва о 7.00 год. Потяг їде щоденно через станції: Вінниця, Хмельницький, Тернопіль. 

Зі Львова потягом Львів — Рахів №606К (відправляється зі Львова о 15.57 год) до станції Ворохта (прибуває у Ворохту о 21.39 год). З Ворохти відправляється о 2.15 год і прибуває до Львова о 8.10 год. 


Маршруткою

Зі Львова (із Залізничного вокзалу відправляється 13.30 год або зі Стрийського автовокзалу відправляється о 14.00 год) автобусом «Львів-Ворохта» до кінцевої зипинки «восьмий магазин».

З Івано-Франківська маршрутними таксі («Ів.Франківськ -Верховина» чи «Ів.Франківськ - Ворохта») до Ворохти, які відправляються щогодини. Їдемо до зупинки –Ворохта, «восьмий магазин».

 

Комбіновано

Потягом до Івано-Франківська, а далі маршрутними таксі («Ів.Франківськ - Верховина», «Ів.Франківськ - Ворохта») до Ворохти, зупинка – «восьмий магазин»;


Автомобілем 

До Івано-Франківська, далі автотрасою Н-09 до с. Татарів, де на т-подібному перехресті повертаємо ліворуч і їдемо автотрасою Р-24.

Варіант 1) у Ворохті їдемо до пожежної частини і на перехресті за нею повертаємо ліворуч, далі по основній (асфальтовій) дорозі їдемо 500 м. до котеджу «СКИТА» де Вас у подвір’ї зустрінуть господарі.

Варіант 2) у Ворохті приїжджаємо до центру і домовляємось з господарями про зустріч біля магазину "Силует", звідки Вас направляють до котеджу «СКИТА».

Задля зручності телефонуйте попередньо до господарів і вони Вам допоможуть, надавши всю необхідну інформацію, як дістатися до котеджу «СКИТА»!

 

 Розклад руху транспорту

Розклад руху автобусів                            Розклад руху поїздів

Рух автобусів                                             Рух поїздів


Просмотреть увеличенную карту

смт. Ворохта 

вул. Заводська, 16 

+38 (097) 300-50-05 

+38 (099) 173-99-73