Як дістатися

Потягом

З Києва потягом "Київ — Рахів" № 55 (відправляється з Києва о 14:26 год) до станції Ворохта (прибуває у Ворохту о 05.41 год). Потяг їде через станції: Вінниця, Хмельницький, Тернопіль.

З Києва потягом Київ — Рахів № 95 (відправляється з Києва о 20:31 год) до станції Ворохта (прибуває у Ворохту о 08.43 год). Потяг їде через станції: Львів, Івано-Франківськ.

З Києва потягом Київ-Ворохта № 357 (відправляється з Києва о 20:38 год) до станції Ворохта (прибуває у Ворохту о 12:51 год). Потяг їде через станції: Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Коломия.

З Харкова потягом Харків-Ясиня № 15 (відправляється з Харкова о 21:32 год) до станції Ворохта (прибуває у Ворохту о 09:20 год). Потяг їде через станції: Полтава, Київ, Львів.

З Кременчука потягом Кременчук-Ворохта № 130 (відправляється з Кременчука о 23:21 год) до станції Ворохта (прибуває у Ворохту о 11:50 год). Потяг їде через станції: Київ, Львів.

З Одеси потягом Одеса-Рахів № 26 (відправляється з Одеси о 14:02 год) до станції Ворохта (прибуває у Ворохту о 07:22 год). Потяг їде через станції: Хмельницький, Тернопіль, Львів.

Із Запоріжжя потягом Запоріжжя — Ясиня № 6 (відправляється із Запоріжжя о 13.12 год) до станції Ворохта (прибуває у Ворохту о 10.03 год). Потяг їде через станції: Дніпро, Львів, Івано-Франківськ.

Автомобілем

У додатку Гугл карти введіть "Скита Рафтинг" або "Скита Вілла Ворохта" і розпочніть свій маршрут до нас!

Маршруткою

Зі Львова автобусом «Львів-Ворохта» до кінцевої зупинки «восьмий магазин».

З Івано-Франківська маршрутними таксі («Ів.Франківськ -Верховина» чи «Ів.Франківськ - Ворохта») до Ворохти або с. Ільці, які відправляються щогодини.

Комбіновано

Потягом до Івано-Франківська, а далі маршрутними таксі («Ів.Франківськ - Верховина», «Ів.Франківськ - Ворохта») до Ворохти чи до с. Ільці.

Розклад руху транспорту

Ви гарантовано отримаєте незабутні емоції

1. Представтесь будь ласка *

2. Прогнозована дата від’їзду та приїзду *

Прибуття

Виїзд

00.00.0000
00.00.0000
Кількість гостей 0

3. Зв’язок із Вами *

Фото клієнта який залишив відгук
Андрій Мойсенко

Їжджу що сезону, як на лижі так і літом просто покататись на велосипеді, сходити в ліс по гриби та просто насолодитись краєвидами Карпат. Адекватні ціни, хороший сервіс, домашня кухня заслуговує окремої похвали. Зручно те, що майже все що потрібно для активного відпочинку в СКИТІ є, на любу пору року: прокат велосипедів, рафтинг, прокат лиж і їх спорядження, одним словом все.. Баня з басейном одна з кращих в яких я був.

Фото клієнта який залишив відгук
Вікторія Ліщинська

Перебування у Скиті -це лише приємні моменти. Жодних непорозумінь з господинею, як було описано в інших відгуках не було. Були з дитиною. Для малюків є качелі. Господиня дуже уважна і дбайлива. Піклується про своє, тому слідкує за порядком.

Фото з послугами від Скита