Екскурсійні маршрути

Садиба «Скита»

організовує для своїх гостей активний відпочинок у Карпатах та пропонує (послуга надається лише для гостей садиби) широкий вибір екскурсійних програм різного спрямування, насиченості та способу проведення. Екскурсійні поїздки можливі як із гідом, так і без нього (транспортний супровід по маршруту), як індивідуальні (1-4 особи, транспорт - легковий автомобіль), так і групові (5-18 осіб і більше, транспорт – бус, туристичний автобус). Під час окремих екскурсій потрібно мати про собі посвідчення особи у зв’язку із заїздом у заповідники або на прикордонні території.

Запропоновані екскурсійні маршрути та походи у гори розроблені таким чином, щоб познайомити гостей не тільки з природними та архітектурними пам’ятками Карпат, але й з культурою цього дивовижного краю. Гості зможуть побачити народні ремесла та звичаї Гуцульського, Покутського та Косівського країв, відвідати майстер-клас по кераміці, почути гумор Коломийщини (коломийки) та багато іншого

Ви гарантовано отримаєте незабутні емоції

1. Представтесь будь ласка *

2. Прогнозована дата від’їзду та приїзду *

Прибуття

Виїзд

00.00.0000
00.00.0000
Кількість гостей 0

3. Зв’язок із Вами *

Фото клієнта який залишив відгук
Андрій Мойсенко

Їжджу що сезону, як на лижі так і літом просто покататись на велосипеді, сходити в ліс по гриби та просто насолодитись краєвидами Карпат. Адекватні ціни, хороший сервіс, домашня кухня заслуговує окремої похвали. Зручно те, що майже все що потрібно для активного відпочинку в СКИТІ є, на любу пору року: прокат велосипедів, рафтинг, прокат лиж і їх спорядження, одним словом все.. Баня з басейном одна з кращих в яких я був.

Фото клієнта який залишив відгук
Вікторія Ліщинська

Перебування у Скиті -це лише приємні моменти. Жодних непорозумінь з господинею, як було описано в інших відгуках не було. Були з дитиною. Для малюків є качелі. Господиня дуже уважна і дбайлива. Піклується про своє, тому слідкує за порядком.

Фото з послугами від Скита