Порядок проживання у котеджах

Порядок  проживання у садибі «Скита»

 

Шановні Гості, ми раді вітати Вас на сайті нашої садиби!

Будь ласка, уважно ознайомтеся з порядком проживання у садибі «Скита».

 

Час роботи садиби: з 8:00 до 22:00 год.

Час заселення – після 14.00 і до 22.00 год, час виселення із номеру – до 12.00 год дня виїзду. 

Ранній заїзд (з 7:00 до 14:00): якщо Ваш потяг прибуває зранку або Ви на автомобілі приїхали раніше часу заселення - ми Вас заселемо відразу безкоштовно, при наявності вільного житла. В іншому випадку - розмістимо Вас з речема у відпочинковій кімнаті садиби і запропонуємо сніданок.

Пізній заїзд (після 22:00): у випадку відсутності можливості заїхати до нас у вказаний час - заздалегідь (за добу) погоджуйте час заїзду в готель з адміністрацією! Пізній заїзд оплачується додатково (в залежності від категорії номера та кількості номерів): від 300 грн до 500 грн.

Розрахунковий час: після заїзду та поселення в готель (в той же день), Гість зобов’язаний здійснити оплату (дооплату, якщо був оплачений завдаток) за весь попередньо узгоджений (у телефонній розмові або електронною поштою) час проживання у садибі «Скита» із відповідальною на це особою.

1. Поводьте себе пристойно! На території готелю заборонено шуміти, голосно лаятися, битися, порушувати тишу після 23.00 год. Не створюйте дискомфорт іншим відпочиваючим – вони, як і Ви, завітили для відпочинку, в тому числі і від галасу.

2. Документи, гроші та інші цінні речі Ви можете зберігати в адміністратора (власників) або брати з собою. 

3. Номер садиби відкривається ключем. Якщо Ви його загубили, негайно повідомте адміністратора (власників) садиби. За втрату доведеться сплатити штраф у розмірі - 50 грн.

4. Дотримуйтесь правил пожежної безпеки.

5. Дотримуйтеся чистоти і поважайте працю персоналу садиби.

6. Пам’ятайте, Ви зобов’язані відшкодувати збитки у разі втрати чи при пошкодженні майна садиби.

7. Дотримуйтеся економного використання електроенергії. Вимикайте після використання: електропристрої, вимикачі, газову плиту тощо.

Гостям заборонено:

1. Розміщувати в садибі домашніх тварин.

2. Курити в садибі (у номерах, їдальні, бані та холах будинку), за винятком балкону та спеціально відведених місць на вулиці.

3. Залишати без нагляду неповнолітніх дітей на території та в приміщеннях гостинного двору.

4. Заходити взутими з вулиці до будинку і пересуватися по будинку із брудним взуттям. Штраф - 500 грн.

5. Залишати в номерах сторонніх осіб на період своєї відсутності, а також передавати їм ключі від номеру без попередження адміністратора (власників).

6. Приносити і зберігати у номерах речовини, матеріали і предмети, що є небезпечними для життя і здоров’я людей та майна.

7. Усувати самостійно неполадки в електромережі, електроприладах, водопроводі, каналізації, сантехніці.

8. Кидати і залишати після себе в номері і в коридорі харчові відходи, використані засоби особистої гігієни, пляшки, упаковку та інше сміття. Для цього є сміттєві баки на території садиби.

Адміністрація садиби залишає за собою право накласти на гостей штраф за порушення норм протипожежної безпеки, паління в недозволених місцях та інше не виконання внутрішніх правил садиби.

У випадку порушення гостями даного Порядку або загальноприйнятих правил поведінки (п’янство, хуліганство і т.п) або коли один гість створює незручності іншому чи перешкоджає нормальній роботі готелю – адміністрація зупиняє надання цьому гостю будь-яких подальших послуг і проводить виселення гостя без компенсації за невикористані послуги.

По всій загальній території ведеться відеонагляд!

 

Бажаємо Вам приємного і чемного відпочинку!)

З повагою, адміністрація садиби «Скита»

повернутись до Контакти