Екскурсії

Екскурсії

Садиба «Скита» пропонує своїм гостям, шанувальникам активного відпочинку у Карпатах мальовничі та пізнавальні екскурсії Гуцульщиною, Прикарпаттям та Закарпаттям.

 

Перевагами географічного розміщення Ворохти як пункту проживання є те, що вона розташована у серці туристичних місцин і маршрутів Прикарпаття та Закарпаття. Із Ворохти однаково зручно здійснювати  як різноманітні піші походи, так і автобусні й  вело-екскурсії, щоб побачити прилягаючі красоти Карпат та архітектурні особливості краю.  

 

Сюди можна віднести: Чорногірський масив з легендарною г. Говерла (2061 м), обсерваторію Білий слон на г.Піп Іван, Кривопільський перевал,  оспівані річки Черемош та Прут, старовинні церкви ХVІІ ст., австрійські аркові мости-віадуки ХІХ ст., лісові озера та водосховища, мальовничі водоспади, солоні озера й печери, термальні джерела та багато іншого.

 

Запропоновані екскурсійні маршрути та походи у гори  розроблені таким чином, щоб познайомити гостей не тільки з природними та архітектурними пам’ятками Карпат, але й з культурою цього дивовижного краю. Гості зможуть побачити народні ремесла та звичаї Гуцульського, Покутського та Косівського країв,  відвідати майстер-клас по кераміці, почути гумор Коломийщини (коломийки), побачити домівку-музей Івана Яковича Франка, приватну колекцію давніх музичних інструментів Романа Кумлика, гуцульську хату-музей (гражда) та хатину Святого Миколая, відвідати музей Писанки та ознайомитися із традиціями писанкарства, прогулятися затишними карпатськими містами та містечками, відвідати  сувенірний ринок гуцульських та українських виробів.

 

Екскурсійні поїздки можливі як із гідом, так і без нього (автомобільний супровід  по маршруту), як індивідуальні (1-4 особи), так і групові (6-8, 12, 18 осіб і більше). Також для  організованих груп і корпоративних клієнтів організовуємо виїзні тури з насиченою програмою під замовлення, які можуть включати: екскурсії, рафтинг, походи у гори,  квадроцикли, пейнтбол, кінні прогулянки тощо, а також увесь спектр послуг садиби «Скита».

 

Замовлення на екскурсії приймаються (послуга надається лише для гостей садиби) у садибі «Скита» безпосередньо, або за всіма її телефонами, або ж письмово через  вікно замовлення. Консультації можна отримати по телефону або через он-лайн чат на сторінках сайту.

 

Екскурсійні маршрути тут

Тури вихідного дня (приклади) тут

повернутись до Дозвілля