Екскурсії

Садиба «Скита»

Садиба «Скита» пропонує своїм гостям, шанувальникам активного відпочинку у Карпатах мальовничі та пізнавальні екскурсії Гуцульщиною, Прикарпаттям та Закарпаттям.

Перевагами географічного розміщення Ворохти як пункту проживання є те, що вона розташована у серці туристичних місцин і маршрутів Прикарпаття та Закарпаття. Із Ворохти однаково зручно здійснювати як різноманітні піші походи, так і автобусні й вело-екскурсії, щоб побачити прилягаючі красоти Карпат та архітектурні особливості краю.

Сюди можна віднести: Чорногірський масив з легендарною г. Говерла (2061 м), обсерваторію Білий слон на г.Піп Іван, Кривопільський перевал, оспівані річки Черемош та Прут, старовинні церкви ХVІІ ст., австрійські аркові мости-віадуки ХІХ ст., лісові озера та водосховища, мальовничі водоспади, солоні озера й печери, термальні джерела та багато іншого.

Автобусно-піші

Екскурсійні поїздки можливі як із гідом, так і без нього (транспортний супровід по маршруту), як індивідуальні (1-4 особи, транспорт - легковий автомобіль), так і групові (5-18 осіб і більше, транспорт – бус, туристичний автобус).

Піші

Садиба «Скита» організовує для своїх гостей активний відпочинок у Карпатах та пропонує широкий вибір екскурсійних програм різного спрямування, насиченості та способу проведення.

Запропоновані екскурсійні маршрути та походи у гори розроблені таким чином, щоб познайомити гостей не тільки з природними та архітектурними пам’ятками Карпат, але й з культурою цього дивовижного краю. Гості зможуть побачити народні ремесла та звичаї Гуцульського, Покутського та Косівського країв, відвідати майстер-клас по кераміці, почути гумор Коломийщини (коломийки), побачити домівку-музей Івана Яковича Франка, приватну колекцію давніх музичних інструментів Романа Кумлика, гуцульську хату-музей (гражда) та хатину Святого Миколая, відвідати музей Писанки та ознайомитися із традиціями писанкарства, прогулятися затишними карпатськими містами та містечками, відвідати сувенірний ринок гуцульських та українських виробів.

Екскурсійні поїздки можливі як із гідом, так і без нього (автомобільний супровід по маршруту), як індивідуальні (1-4 особи), так і групові (6-8, 12, 18 осіб і більше). Також для організованих груп і корпоративних клієнтів організовуємо виїзні тури з насиченою програмою під замовлення, які можуть включати: екскурсії, рафтинг, походи у гори, квадроцикли, пейнтбол, кінні прогулянки тощо, а також увесь спектр послуг садиби «Скита».

Замовлення на екскурсії приймаються (послуга надається лише для гостей садиби) у садибі «Скита» безпосередньо, або за всіма її телефонами, або ж через форму замовлення. Консультації можна отримати по телефону або через он-лайн чат на сторінках сайту.

Екскурсійні маршрути тут

Ви гарантовано отримаєте незабутні емоції

1. Представтесь будь ласка *

2. Прогнозована дата від’їзду та приїзду *

Прибуття

Виїзд

00.00.0000
00.00.0000
Кількість гостей 0

3. Зв’язок із Вами *

Фото клієнта який залишив відгук
Андрій Мойсенко

Їжджу що сезону, як на лижі так і літом просто покататись на велосипеді, сходити в ліс по гриби та просто насолодитись краєвидами Карпат. Адекватні ціни, хороший сервіс, домашня кухня заслуговує окремої похвали. Зручно те, що майже все що потрібно для активного відпочинку в СКИТІ є, на любу пору року: прокат велосипедів, рафтинг, прокат лиж і їх спорядження, одним словом все.. Баня з басейном одна з кращих в яких я був.

Фото клієнта який залишив відгук
Вікторія Ліщинська

Перебування у Скиті -це лише приємні моменти. Жодних непорозумінь з господинею, як було описано в інших відгуках не було. Були з дитиною. Для малюків є качелі. Господиня дуже уважна і дбайлива. Піклується про своє, тому слідкує за порядком.

Фото з послугами від Скита