Купання в чані

Чан в Карпатах

купання у чані з гарячою водою та трав’яними карпатськими зборами – надзвичайно популярна СПА-процедура у гостей садиби «Скита».

Опис та вартість

  • Чан підігрівається дровами у закритій пічці знизу і гості, таким чином, ніби варяться у гігантському казані. У очищену та відфільтровану гірську воду за бажанням гостей додаються аромамасла чи карпатські трав’яні збори.

  • Поруч знаходиться діжка з холодною водою, в яку можна зануритися повністю або облитися із кухля (принцип контрастного купання, як у бані). У роздягальні тепло, знаходяться простирадла, рушники, тапки.

  • Додатково можна замовити чай, каву, вино, соки, узвар, мінеральну воду.

  • Графік роботи: з 9.00 до 24.00 протягом всього року за попередньою домовленістю за 1 добу.

  • Вартість - малий на 2 год. - від 1200грн., великий на 2 год. - від 1500 грн.(у залежності від кількості осіб та сезонності).

Ви гарантовано отримаєте незабутні емоції

1. Представтесь будь ласка *

2. Прогнозована дата від’їзду та приїзду *

Прибуття

Виїзд

00.00.0000
00.00.0000
Кількість гостей 0

3. Зв’язок із Вами *

Фото клієнта який залишив відгук
Андрій Мойсенко

Їжджу що сезону, як на лижі так і літом просто покататись на велосипеді, сходити в ліс по гриби та просто насолодитись краєвидами Карпат. Адекватні ціни, хороший сервіс, домашня кухня заслуговує окремої похвали. Зручно те, що майже все що потрібно для активного відпочинку в СКИТІ є, на любу пору року: прокат велосипедів, рафтинг, прокат лиж і їх спорядження, одним словом все.. Баня з басейном одна з кращих в яких я був.

Фото клієнта який залишив відгук
Вікторія Ліщинська

Перебування у Скиті -це лише приємні моменти. Жодних непорозумінь з господинею, як було описано в інших відгуках не було. Були з дитиною. Для малюків є качелі. Господиня дуже уважна і дбайлива. Піклується про своє, тому слідкує за порядком.

Фото з послугами від Скита