Сноубординг Карпати

Сноубординг

– це молодий, але уже один з найпопулярныших видів зимового відпочинку в Карпатах. Це екстремальний вид спорту, в якому спортсмени спускаються зі сніжних схилів на сноуборді. На сноуборді можна кататись як по лісу так і по складних рельєфах. Досі існує питання - Що краще – лижі чи сноуборд?, точної віповіді не має, але варто відмітити, хто добре себе почуває на сноуборді, тому легше буде кататись на лижах

в Карпатах лижні бази одні з найкращих

  • Сноуборд є повільнішим, ніж гірські лижі (максимальну швидкість на гірських лижахможна досягнути в межах 150 км / год, а на сноуборді - 100 км / год)

  • Cноубординг повністю перевершує гірськолижний відпочинок за гостротою відчуттів.

  • Сноуборд вільніший в управлінні, ніж гірські лижі, тому основи техніки спуску простіше освоювати саме на сноуборді.

  • Прокат сноубордів (борд, ботінки, шолом) - від 200 грн.;

Ви гарантовано отримаєте незабутні емоції

1. Представтесь будь ласка *

2. Прогнозована дата від’їзду та приїзду *

Прибуття

Виїзд

00.00.0000
00.00.0000
Кількість гостей 0

3. Зв’язок із Вами *

Фото клієнта який залишив відгук
Андрій Мойсенко

Їжджу що сезону, як на лижі так і літом просто покататись на велосипеді, сходити в ліс по гриби та просто насолодитись краєвидами Карпат. Адекватні ціни, хороший сервіс, домашня кухня заслуговує окремої похвали. Зручно те, що майже все що потрібно для активного відпочинку в СКИТІ є, на любу пору року: прокат велосипедів, рафтинг, прокат лиж і їх спорядження, одним словом все.. Баня з басейном одна з кращих в яких я був.

Фото клієнта який залишив відгук
Вікторія Ліщинська

Перебування у Скиті -це лише приємні моменти. Жодних непорозумінь з господинею, як було описано в інших відгуках не було. Були з дитиною. Для малюків є качелі. Господиня дуже уважна і дбайлива. Піклується про своє, тому слідкує за порядком.

Фото з послугами від Скита