Екстрим спуск (Zip line)

Для шанувальників активного

Та екстремального відпочинку «Скита» пропонує гостям одну з найдовших та найефектніших трас Зіп Лайну для польоту на тросі над землею. Дивовижні краєвиди та захоплюючі враження від швидкісного спуску не залишають байдужими ані дітей, ані дорослих.

Екстрим-спуск на тросах (Zip Line) у Ворохті

  • Спуск зі схилу мальовничої місцевості Ворохти ділиться на 2 проміжки - довжиною 500 і 200 м, що є одним із найдовшим спуском у регіоні.

  • Для дітей відкрита тільки нижня частина спуску (200 м), дорослі ж можуть насолодитися екстримом по повній.

  • Політ здійснюється після інструктажу та відповідному екіпіруванні самостійно – інструктори супроводжують тільки старт та фініш «літунів».

  • повний спуск (500 + 200 м) - 150 грн.;
    дитячий (200 м) - 80 грн.

Ви гарантовано отримаєте незабутні емоції

1. Представтесь будь ласка *

2. Прогнозована дата від’їзду та приїзду *

Прибуття

Виїзд

00.00.0000
00.00.0000
Кількість гостей 0

3. Зв’язок із Вами *

Фото клієнта який залишив відгук
Андрій Мойсенко

Їжджу що сезону, як на лижі так і літом просто покататись на велосипеді, сходити в ліс по гриби та просто насолодитись краєвидами Карпат. Адекватні ціни, хороший сервіс, домашня кухня заслуговує окремої похвали. Зручно те, що майже все що потрібно для активного відпочинку в СКИТІ є, на любу пору року: прокат велосипедів, рафтинг, прокат лиж і їх спорядження, одним словом все.. Баня з басейном одна з кращих в яких я був.

Фото клієнта який залишив відгук
Вікторія Ліщинська

Перебування у Скиті -це лише приємні моменти. Жодних непорозумінь з господинею, як було описано в інших відгуках не було. Були з дитиною. Для малюків є качелі. Господиня дуже уважна і дбайлива. Піклується про своє, тому слідкує за порядком.

Фото з послугами від Скита