Екстрим спуск (Zip line)

Екстрим-спуск на тросах (Zip Line) у Ворохті

 

Для шанувальників активного та екстремального відпочинку «Скита» пропонує гостям одну з найдовших та найефектніших трас Зіп Лайну для польоту на тросі над землею. Дивовижні краєвиди та захоплюючі враження від швидкісного спуску не залишають байдужими ані дітей, ані дорослих.

 

Спуск зі схилу мальовничої місцевості Ворохти ділиться на 2 проміжки - довжиною 500 і 200 м, що є одним із найдовшим спуском у регіоні. Для дітей відкрита тільки нижня частина спуску (200 м), дорослі ж можуть насолодитися екстримом по повній.  Політ здійснюється після інструктажу та відповідному екіпіруванні самостійно – інструктори супроводжують тільки старт та фініш «літунів».

 

Установка складається із несучого тросу, натягненого між зонами старту і фінішу, спеціального спорядження, яке переміщається по тросу разом з людиною, зони старту та зони фінішу з гальмівним пристроєм. Підвіска і провисання тросу розраховані на вагу відвідувача від 35 до 100 кг. 

 

Відстань від садиби "Скита" – до 3 км. Дістатися можна: пішки (захоплююча прогулянка під старими мостами віадуками) велосипедом, власним авто, таксі.

 

Вартість: повний спуск (500 + 200 м) - 150 грн.; дитячий (200 м) - 80 грн.

Замовлення приймаються за 1 добу до спуску: (097) 655-22-55,  (098) 78-78-795  - Андрій.  

повернутись до Дозвілля