Велопрокат

Велопрогулянки Ворохтою та околицями

Пропонуємо скористатися чудовою нагодою і хоча б один день під час відпочинку у Ворохті присвятити велосипедній прогулянці або велоекскурсії. Велопрогулянки – це прекрасний спосіб урізноманітнити дозвілля, виїхати на природу, оздоровитися та відвідати нові місця.

Ви можете кататися один, з друзями чи всією родиною. Якщо Ви будете кататися усією родиною, то з раннього дитинства будете привчати дітей до здорового способу життя і будете хорошим прикладом як для них, так і для своїх друзів та знайомих. Кататися на велосипедах можна у будь-якому віці, настрої та самопочутті - було б бажання.

У прокаті пропонується гостям:

- сучасні рамні гірські велосипеди відомих брендів: SCOOT, BERGAMONT, CUBE, (категорія А, нові) та SPECIALIZED, GT, MERIDA, GIANT (категорія B, вживані); велосипеди різного розміру, із зручними комфортними сидіннями;

- 6 сучасних дитячих велосипеда (нові);

- 2 дитячих велокрісла;

- а також шоломи, велорюкзаки, велозамки та інше велоспорядження.

 

Під час самостійної велопрогулянки Ворохтою Ви зможете побачити старовинну гуцульську церкву Різдва Пресвятої Богородиці (сер. ХVІІ ст.), польський костьол, кілька австрійських та польських віл, а також дві унікальні пам'ятки, які є тільки у Ворохті: австрійські залізничні мости-віадуки, збудовані 120 років тому та трампліни для стрибків на лижах, які функціонують цілорічно. 

Також можливе замовлення велоекскурсії у супроводі професійного гіда, маршрут якої проходитиме мальовничою заповідною територією Карпатського національного природного парку. 90% шляху йде другорядними асфальтованими та ґрунтовими дорогами з дуже незначним автомобільним рухом, початкового рівня складності, доступного навіть велотуристам-початківцям, дітям, та активним літнім людям.

 

Тривалість – 4 год., вартість – від 250 грн./особа (включає прокат спорядження та пікнік на природі).

 

Вартість та умови прокату спорядження (для самостійних велопрогулянок):

  • велосипед категрія А (+шолом) – 350 грн./день (або 200 грн. до 3-ох год.);
  • велосипед категрія В (+шолом) – 250 грн./день (або 150 грн. до 3-ох год.);
  • дитячий велосипед (+шолом) - 150 та 90 грн./день (або 80 грн. та 50 грн. до 3-ох год.);
  • дитяче вело крісло  – 80 грн./день;
  • велорюкзак – 40 грн./день;
  • велозамок – видається  при  потребі, безкоштовно!

Прокат  спорядження та велоекскурсії – з 9.00 до 20.00 з весни до осені (за попередньою домовленістю можливо з 8.00) – тел. (098) 10-77-522.

Для велопрогулянок рекомендуємо обов’язково мати зручне взуття із закритим носком і п’ятою.

повернутись до Послуги