Походи в гори

«Скита»

у Ворохті пропонує всім, хто хоче випробувати свої сили у активному відпочинку, незабутні походи в гори у Карпатах. Походи в гори – це чудова нагода походити стежками далекими від автомобільних доріг, зануритися у дику природу Карпат, відчути її звуки та запахи від світанку до ночі, побачити рослинний та тваринний світ у його первісному стані.

Пропоновані гостям туристичні маршрути (1- та 2-денні) різної складності, їх можна подолати як самотужки – за допомогою вказівників на маршрутах, так і в супроводі досвідченого провідника або гіда-екскурсовода, який розкаже і покаже максимум цікавого на обраному маршруті. Хребти Чорногорський та Горгани, гірські озера Синевир та Несамовите, найвищі точки українських Карпат – г. Говерла (2 061 м) та г. Піп Іван (2 028 м) – це та багато іншого можна відвідати під час таких піших подорожей.

Ціна на піший похід для учасників формується з наступних складових:

  • наявності власного туристичного спорядження та екіпіровки або його прокату;

  • трансферу до точки початку маршруту таабо від точки його завершення;

  • оплати послуг провідника або екскурсовода (чи самостійний похід);

  • оплати рекреаційних зборів (на окремих маршрутах);

  • харчування на маршруті (або власний сухий пайок);

  • кількості учасників у групі (чим їх більше – тим дешевше).

Ви гарантовано отримаєте незабутні емоції

1. Представтесь будь ласка *

2. Прогнозована дата від’їзду та приїзду *

Прибуття

Виїзд

00.00.0000
00.00.0000
Кількість гостей 0

3. Зв’язок із Вами *

Фото клієнта який залишив відгук
Андрій Мойсенко

Їжджу що сезону, як на лижі так і літом просто покататись на велосипеді, сходити в ліс по гриби та просто насолодитись краєвидами Карпат. Адекватні ціни, хороший сервіс, домашня кухня заслуговує окремої похвали. Зручно те, що майже все що потрібно для активного відпочинку в СКИТІ є, на любу пору року: прокат велосипедів, рафтинг, прокат лиж і їх спорядження, одним словом все.. Баня з басейном одна з кращих в яких я був.

Фото клієнта який залишив відгук
Вікторія Ліщинська

Перебування у Скиті -це лише приємні моменти. Жодних непорозумінь з господинею, як було описано в інших відгуках не було. Були з дитиною. Для малюків є качелі. Господиня дуже уважна і дбайлива. Піклується про своє, тому слідкує за порядком.

Фото з послугами від Скита