Походи в гори

Походи в гори (Карпати)

походи в гори

Садиба «Скита» у Ворохті пропонує всім, хто хоче випробувати свої сили у активному відпочинку, незабутні походи в гори у Карпатах. Походи в гори – це чудова нагода походити стежками далекими від автомобільних доріг, зануритися у дику природу Карпат, відчути її звуки та запахи від світанку до ночі, побачити рослинний та тваринний світ у його первісному стані. 

 

Пропоновані гостям туристичні маршрути (1- та 2-денні) різної складності, їх можна подолати як самотужки – за допомогою вказівників на маршрутах, так і в супроводі досвідченого провідника або гіда-екскурсовода, який розкаже і покаже максимум цікавого на обраному маршруті. Хребти Чорногорський та Горгани, гірські озера Синевир та Несамовите, найвищі точки українських Карпат – г. Говерла (2 061 м) та г. Піп Іван (2 028 м) – це та багато іншого можна відвідати під час таких піших подорожей.

 

Обираючи маршрут, мандрівник має визначитися  з рівнем складності, який готовий долати, а також бути відповідним чином екіпірованим. Гості можуть мати власне спорядження для пішого походу або скористатися прокатом туристичного спорядження для піших походів. На окремих маршрутах  треба обовязково (!) мати при собі документ, що посвідчує особу.

 

Ціна на піший похід* для учасників формується з наступних складових:

  • наявності власного туристичного спорядження та екіпіровки або його прокату**;
  • трансферу до точки початку маршруту таабо від точки його завершення;
  • оплати послуг провідника або екскурсовода (чи самостійний похід);
  • оплати рекреаційних зборів  (на окремих маршрутах);
  • харчування на маршруті (або власний сухий пайок);
  • кількості учасників у групі (чим їх більше – тим дешевше).

*У ціни, запропоновані в описах маршрутів, включені  трансфер та послуги провідника/екскурсовода.

** Рюкзаки, дощовики, термоса, намети, спальники, карімати, човни, палиці, та інше (в залежності від маршруту).

 

Окрім походів у гори, садиба «Скита» пропонує своїм гостям багату екскурсійну програму, рафтинг, катання на конях та квадроциклах, пейнтбол, зіп-лайн, вело-екскурсії, походи за грибами та ягодами, а також весь спектр послуг котеджів «Скита»: руську баньку з басейном, чан, смачну гуцульську кухню, комфортний нічліг та інше. Для  організованих груп і корпоративних клієнтів організовуємо виїзні тури з насиченою програмою під замовлення, яка може включати згадані послуги у будь-якій комбінації, трансфер та виїзний кейтеринг.

Замовлення на походи у гори приймаються у садибі «Скита» безпосередньо, за всіма її телефонами, або ж письмово через  вікно замовлення. Консультації можна отримати по телефону або через он-лайн чат на сторінках сайту.

Маршрути піших походів у гори  тут

Тури вихідного дня (приклади) тут

повернутись до Дозвілля