Ягоди та гриби

Збирання грибів та ягід у Карпатах

Відпочиваючи у «Скиті» влітку та восени у Вас буде чудова нагода зануритися у чарівний світ карпатської природи та покуштувати її дарів.

Замовлення приймають господарі безпосередньо або за всіма телефонами котеджного комплексу «Скита».

Як зробити замовлення:

  • Замовлення на свіжі гриби та ягоди до Вашого столу можна зробити безпосередньо у садибі; вартість залежить від сезону та середніх цін на ці продукти у смт Ворохта;

  • Приготування страв із продуктів, зібраних гостями садиби «Скита», приймаються і обумовлюються індивідуально (із господарями садиби) або ж гості готують їх самостійно;

  • Замовлення на збирання грибів у супроводі професійного грибника можливе за домовленістю; послуга платна – залежить від тривалості замовленого походу та його дальності (чи знадобиться транспорт), наявності екіпірування у групи та т. ін.; наявність грибів (від погодних умов) та маршрут узгоджуються з грибником.

Ви гарантовано отримаєте незабутні емоції

1. Представтесь будь ласка *

2. Прогнозована дата від’їзду та приїзду *

Прибуття

Виїзд

00.00.0000
00.00.0000
Кількість гостей 0

3. Зв’язок із Вами *

Фото клієнта який залишив відгук
Андрій Мойсенко

Їжджу що сезону, як на лижі так і літом просто покататись на велосипеді, сходити в ліс по гриби та просто насолодитись краєвидами Карпат. Адекватні ціни, хороший сервіс, домашня кухня заслуговує окремої похвали. Зручно те, що майже все що потрібно для активного відпочинку в СКИТІ є, на любу пору року: прокат велосипедів, рафтинг, прокат лиж і їх спорядження, одним словом все.. Баня з басейном одна з кращих в яких я був.

Фото клієнта який залишив відгук
Вікторія Ліщинська

Перебування у Скиті -це лише приємні моменти. Жодних непорозумінь з господинею, як було описано в інших відгуках не було. Були з дитиною. Для малюків є качелі. Господиня дуже уважна і дбайлива. Піклується про своє, тому слідкує за порядком.

Фото з послугами від Скита