Пейнтбол

Пейнтбол

пейнтбол

«Скита»  пропонує своїм гостям активний відпочинок у Ворохті - популярну командну гру-стрілялку пейнтбол. Саме у Ворохті створені всі умови для цієї розваги – стаціонарний пейнтбольний майданчик у лісі (неподалік від трамплінів). Також багаті природні умови Карпат дозволяють проводити виїзні пейнтбольні змагання у будь-якій обраній гостями місцевості. Учасники гри не будуть обмежені у часі і зможуть досхочу відпрацьовувати та вдосконалювати свої тактико-бойові навички на реальній місцевості у самому серці Карпат.

 Умови проведення гри у пейнтбол:

  • до гри допускаються гості віком від 14 років (!);
  • мінімальна кількість учасників гри – 4 особи, оптимальна – 10 осіб; максимальна – 20 осіб (замовлення на таку масову гру приймаються не менше ніж за 2 доби)

 

Пейнтбол - це командна гра з усіма її перевагами і, не дивлячись на камуфляжній настрій, вона жодним чином не розвиває агресію. Paintball (англ. paint – фарба, ball – кулька) рекомендований абсолютно всім, тому що під час гри виробляється величезна кількість адреналіну і серотоніну, які позитивно впливають на організм людини, сприяють підняттю настрою і стимулюють нервову систему як релаксант-антидеприсант.

Пейнтбол популярний у якості корпоративного відпочинку, оскільки розвиває командні навички, підтримує змагальний дух і об’єднує людей завдяки сильним позитивним емоціям.

 

Додаткові послуги*, які можна замовити разом із пейнтболом:

  • транспортні послуги;
  • кейтеринг: гуцульська кухня у садибі «Скита», за попереднім замовленням, розраховується окремо;
  • руська баня  по-царськи з віниками та басейном у садибі «Скита» (смт. Ворохта);
  • комфортний нічліг у садибі «Скита» із харчуванням;
  • екскурсії, походи у гори, підйом на Говерлу та інші види дозвілля від садиби «Скита» (катання на конях, рафтинг, походи за грибами та ін.);

 

*Вартість додаткових послуг - згідно розцінок вказаних на відповідних сторінках сайту. Готові програми турів вихідного дня  для організованих груп та корпоративних клієнтів, розрахунок індивідуальних програм, знижки на комплексне обслуговування груп – за тел. 097-062-60-62 (Олег).

повернутись до Дозвілля