Пейнтбол

«Скита»

пропонує своїм гостям активний відпочинок у Ворохті - популярну командну гру-стрілялку пейнтбол. Саме у Ворохті створені всі умови для цієї розваги – стаціонарний пейнтбольний майданчик у лісі (неподалік від трамплінів). Також багаті природні умови Карпат дозволяють проводити виїзні пейнтбольні змагання у будь-якій обраній гостями місцевості. Учасники гри не будуть обмежені у часі і зможуть досхочу відпрацьовувати та вдосконалювати свої тактико-бойові навички на реальній місцевості у самому серці Карпат.

Тактико-бойові навички на реальній місцевості у самому серці Карпат.

  • До гри допускаються гості віком від 14 років ;

  • Мінімальна кількість учасників гри – 4 особи, оптимальна – 10 осіб; максимальна – 20 осіб (замовлення на таку масову гру приймаються не менше ніж за 2 доби)

  • Пейнтбол популярний у якості корпоративного відпочинку, оскільки розвиває командні навички, підтримує змагальний дух і об’єднує людей завдяки сильним позитивним емоціям.

Ви гарантовано отримаєте незабутні емоції

1. Представтесь будь ласка *

2. Прогнозована дата від’їзду та приїзду *

Прибуття

Виїзд

00.00.0000
00.00.0000
Кількість гостей 0

3. Зв’язок із Вами *

Фото клієнта який залишив відгук
Андрій Мойсенко

Їжджу що сезону, як на лижі так і літом просто покататись на велосипеді, сходити в ліс по гриби та просто насолодитись краєвидами Карпат. Адекватні ціни, хороший сервіс, домашня кухня заслуговує окремої похвали. Зручно те, що майже все що потрібно для активного відпочинку в СКИТІ є, на любу пору року: прокат велосипедів, рафтинг, прокат лиж і їх спорядження, одним словом все.. Баня з басейном одна з кращих в яких я був.

Фото клієнта який залишив відгук
Вікторія Ліщинська

Перебування у Скиті -це лише приємні моменти. Жодних непорозумінь з господинею, як було описано в інших відгуках не було. Були з дитиною. Для малюків є качелі. Господиня дуже уважна і дбайлива. Піклується про своє, тому слідкує за порядком.

Фото з послугами від Скита