Масаж

У котеджах «Скита»

У котеджах «Скита» працює масажний кабінет, де професійний масаж Ви можете отримати від рук дипломованого мануального терапевта із багаторічним досвідом роботи. Чудова нагода доповнити відпочинок в Карпатах!

Професійний масаж є ефективним методом:

  • Зняття болю та напруження у м’язах;

  • Ліквідації застійних явищ та токсичних залишків в організмі людини;

  • Позбавлення від набряків у тілі та кінцівках, а також є чудовим засобом досягнення глибокого розслаблення нервової системи.

Лікувальний масаж спини та кінцівок із маслами (масло терапія) 20 хв.

Масаж із ароматичними маслами (ароматерапія) був відомий ще за часів стародавніх культур (Китай, Єгипет, Греція) як майстерність використання ефірних масел для зцілення здоров’я людини та косметичного догляду за її тілом.

Лікувальний масаж всього тіла із маслами (масло терапія) 60 хв.

Мистецтво масажу вдосконалювалось століттями, і в сучасному житті воно не перестає тішити нас безліччю своїх методик та технік, які приносять нашому організму тільки користь, піднімаючи загальний тонус, зміцнюючи здоров’я та гармонізуючи тіло.

Ви гарантовано отримаєте незабутні емоції

1. Представтесь будь ласка *

2. Прогнозована дата від’їзду та приїзду *

Прибуття

Виїзд

00.00.0000
00.00.0000
Кількість гостей 0

3. Зв’язок із Вами *

Фото клієнта який залишив відгук
Андрій Мойсенко

Їжджу що сезону, як на лижі так і літом просто покататись на велосипеді, сходити в ліс по гриби та просто насолодитись краєвидами Карпат. Адекватні ціни, хороший сервіс, домашня кухня заслуговує окремої похвали. Зручно те, що майже все що потрібно для активного відпочинку в СКИТІ є, на любу пору року: прокат велосипедів, рафтинг, прокат лиж і їх спорядження, одним словом все.. Баня з басейном одна з кращих в яких я був.

Фото клієнта який залишив відгук
Вікторія Ліщинська

Перебування у Скиті -це лише приємні моменти. Жодних непорозумінь з господинею, як було описано в інших відгуках не було. Були з дитиною. Для малюків є качелі. Господиня дуже уважна і дбайлива. Піклується про своє, тому слідкує за порядком.

Фото з послугами від Скита