Масаж

Масаж  

       

У котеджах «Скита» працює масажний кабінет, де професійний масаж Ви можете отримати від рук дипломованого мануального терапевта із багаторічним досвідом роботи. Чудова нагода доповнити відпочинок в Карпатах!

 

Професійний масаж є ефективним методом:

  • зняття болю та напруження у м’язах;
  • ліквідації застійних явищ та токсичних залишків в організмі людини;
  • позбавлення від  набряків у тілі та кінцівках, а також є чудовим засобом досягнення глибокого розслаблення нервової системи.

 

До Ваших послуг замовлення професійного масажу (із аромамаслами) для укріплення Вашого фізичного та душевного здоров’я. Послуга доступна як основна, так і додаткова (під час банних процедур у руській бані садиби «Скита»)*.

Послуга надається за попереднім замовленням – 097-17-95-633, 097-300-50-05 або за телефоном садиби "Скита".

 

Ціни на масаж

  • лікувальний масаж  спини та кінцівок із маслами (масло терапія) 20 хв. - 200 грн.;
  • лікувальний масаж  всього тіла  із маслами (масло терапія) 60 хв. - 500 грн.

Вартість  масажу залежить від тривалості  процедури, побажань клієнта та стану здоров’я  організму.

 

Масаж із ароматичними маслами (ароматерапія) був відомий ще за часів стародавніх культур (Китай, Єгипет, Греція) як майстерність використання ефірних масел для зцілення здоров’я людини та косметичного догляду за її тілом. Мистецтво масажу вдосконалювалось століттями, і в сучасному житті воно не перестає тішити нас безліччю своїх методик та технік, які приносять нашому організму тільки користь, піднімаючи загальний тонус, зміцнюючи здоров’я та гармонізуючи тіло. 

Якщо Ви досі не знаєте для чого існує масаж, то Ви щаслива людина! Бо виходить, що Ви ніколи не стикались із стресом, який в сучасному світі стає для людини невід’ємним кожного дня, не відчували втоми або болю у спині при сидінні за комп'ютером та за кермом, а якщо до цього всього додати ще й постійну втому та внутрішній дискомфорт, то Ви точно колись із цим стикались. А отже і розумієте, що Вам необхідний провірений спосіб порятунку – масаж ароматичними оліями!

Масаж корисний тим, що допомагає зменшити відходи харчових продуктів в організмі людини. А саме виводить зайвий вуглекислий газ та кислоту, які накопичуються в м'язових тканинах.

 

Завдяки хорошому масажу, Ви зможете позбавитись судоми, відчуттів дратівливості, та дискомфорту у тілі. Також, масаж сприяє покращенню функціонування імунної системи організму і покращує відновлення ушкоджених тканин м’язів. Це все вдається досягти за допомогою зростання циркуляції крові в пошкоджених ділянках.

По-справжньому чудодійні властивості масажу проявляються у його здатності розширювати кровоносні судини та збільшувати кровообіг. Це вдається завдяки зростаючій кількості кров’яних клітин у кровоносних судинах. Спробуйте, ви зрозумієте всі переваги такої процедури! 

повернутись до Дозвілля