Маршрути піших походів у гори

Маршрути піших походів у гори

 

Ворохта є серцем туристичних маршрутів Прикарпаття та Закарпаття, більшість з них починаються саме звідси. Садиба «Скита» у Ворохті пропонує гостям долучитися до активного відпочинку у Карпатах, та взяти участь у незабутніх піших походах у гори.

Запропоновані нижче маршрути є найбільш популярними серед туристів за мальовничість, помірну складність та продуманість. Усі маршрути не вимагають спеціальної підготовки, а тільки наявності відповідного спорядження та екіпірування , й задовільного стану здоров’я та любові до тривалих піших прогулянок.Загальнодоступна можливість виходу в похід та безпека огляду більшості маршрутів триває з 15 квітня по 15 листопада, але залежно від наявності снігового покриву ці терміни можуть несуттєво змінюватися.

У вартість включено трансфер (до точки початку та від точки завершення маршруту) та послуги провідника/екскурсовода. Наявність спорядження та посвідчення особи є обов’язковими (!). Додаткові витрати зазначені у короткому описі кожного маршруту.

1-денні:

"Похід на г. Говерла (2 061 м)"Goverla – підйом на найвищу вершину України можливий двома маршрутами: синім та зеленим. Відстань самого підйому 4,1 та 4,5 км відповідно, довший (зелений) маршрут більш пологий. Натомість із короткого маршруту буде  видно багатокаскаднний водоспад «Прут».

Тривалість – 7-8 год.

Рівень складності - середній.

Вартість - від 250 грн./особа.

Додаткові витрати: рекреаційний збір  (30 грн.- дорослий, 20 грн. - дитячий).

 

"Похід на г. Хом’як (1 542 м)" Хомякпідйом на гірське пасмо «Горгани», відбувається через ліс і далі вже по суцільним кам’яним галявинам. Хом’як повністю вкритий ними. Незабутні враження і неповторні краєвиди.

Тривалість – 5,5 год.

Рівень складності - середній.

Вартість - від 250 грн./особа.

Додаткові витрати: за бажанням гостей – організація виїзного пікніка на природі (ціна за домовленістю від вибору меню)

 

"Похід на г. Піп Іван (2 028 м)"Піп Іван - надзвичайно цікавий маршрут, який потребує доброї фізичної форми, щоб встигнути за день. На маршруті: р. Чорний Черемош; с. Дземброня; озеро Марічейка, полонина «Під Смотричем»; Вухатий камінь; Дзембронські або Смотрицькі водоспади та сама легенда Карпат – руїни обсерваторії на г. Піп Іван.

Тривалість – 15 год. (з 6.00 до 21.00)

Рівень складності - складний.

Вартість - від 500 грн./особа.

Додаткові витрати: оренда туристичного спорядження (50-100 грн/особу); є можливість купити справжній високогірний сир та бринзу  (від 80 грн./кг.)

 

"Озеро Несамовите" Озеро Несамовите- гарний варіант походу для сімей з дітьми. Найвисокогірніше озеро України (влітку можна купатися), на яке можливий вихід через водоспад Прут або через підніжжя Чорногірського хребта. Перший складніший, другий пологий.

Тривалість – 8-9 год.

Рівень складності - середній.

Вартість - від 250 грн./особа.

Додаткові витрати: рекреаційний збір (30 грн.- дорослий, 20 грн. - дитячий); прокат туристичного спорядження (50 грн/особа).

 

"Похід на г.Магура Магуру (1 288 м)" чудовий варіант прогулятись горами в околиці Ворохти і отримати масу задоволення. На маршруті: панорама Ворохти; дві кам’яні галявини; стара полонина «Під Магорою».

Тривалість –  5 год.

Рівень складності - легкий.

Вартість - від 250 грн./особа.

Додаткові витрати: прокат туристичного спорядження (прокат трекінгових палець).

 

 

 2-денні:

"Похід на г. Шпиці (1 863 м) із переходом на Несамовите озеро"Шпиці – неймовірно красивий маршрут. На маршруті Вас чекає: колишня полонина Маришевська; гора Гомул, скали Шпиці; озеро Несамовите; Чорногірський хребет у всій красі.

Тривалість – 2 дні, 1 ніч (нічліг у наметі)

Рівень складності - середній.

Вартість - від 500 грн./особа.

Додаткові витрати: рекреаційний збір (30 грн.- дорослий, 20 грн. - дитячий); прокат туристичного спорядження – (100-150 грн/особа); за бажанням гостей - виїзний кейтеринг на маршруті (сніданки, вечері, шашлики - ціна за домовленістю)

 

 

"Похід на хребет Горгани"Горгани (1600-1800 м) – красивий гірський хребет Горган не залишить Вас байдужими. На маршруті Ви підкорите такі вершини як г . Синяк та г. Хом’як із кам’яним покривом.

Тривалість – 2 дні, 1 ніч (нічліг у наметі)

Рівень складності - середній.

Вартість - від 550 грн./особа.

Додаткові витрати: рекреаційний збір; прокат туристичного спорядження (100-150 грн/особа); за бажанням гостей - виїзний кейтеринг на маршруті (сніданки, вечері, шашлики -ціна за домовленістю)

 

 

"Похід на г. Піп Іван (2 028 м) та руїни обсерваторії "Піп Іван - надзвичайно цікавий маршрут, який потребує доброї фізичної форми, щоб встигнути за день. На маршруті: р. Чорний Черемош; с. Дземброня; озеро Марічейка, полонина «Під Смотричем»; Вухатий камінь; Дзембронські або Смотрицькі водоспади та сама легенда Карпат – руїни обсерваторії на г. Піп Іван (так звана Гуцульська піраміда).

Тривалість – 2 дні, 1 ніч (нічліг у наметі)

Рівень складності - складний.

Вартість - від 600 грн./особа.

Додаткові витрати: прокат туристичного спорядження (100-150 грн/особа); є можливість купити справжній високогірний сир та бринзу  (від 80 грн./кг.); за бажанням гостей - виїзний кейтеринг на маршруті (сніданки, вечері, шашлики -ціна за домовленістю)

 

"Похід на озеро Несамовите та г. Говерла (2 061 м) "Говерла -  Найвисокогірніше озеро України (влітку можна купатися), на яке можливий підйом через водоспад Прут або через підніжжя Чорногірського хребта. Ну і звісно, мальовнича г. Говерла.

Тривалість – 2 дні, 1 ніч (нічліг у наметі)

Рівень складності - середній.

Вартість - від 500 грн./особа.

Додаткові витрати: рекреаційний збір  (20 грн. - дорослий, 10 грн. - дитячий); прокат туристичного  спорядження (100-150 грн/особа); за бажанням гостей - виїзний кейтеринг на маршруті (сніданки, вечері, шашлики -ціна за домовленістю)

Замовлення на походи у гори приймаються у садибі «Скита» безпосередньо, за всіма її телефонами (посилання). Консультації можна отримати по телефону. Якщо Ви не проживаєте у нас – то організація походу можлива при мінімальній кількості – від 6 осіб.

 

Спорядження для 1-денного пішого походу:

  • зручне взуття;
  • спортивний одяг;
  • дощовик;
  • рюкзак;
  • вода та сухий пайок;
  • документ, що посвідчує особу;
  • мобільний телефон (№ повідомити організатору та провіднику).

повернутись до Дозвілля