Маршрути піших походів у гори

Ворохта є серцем

туристичних маршрутів Прикарпаття та Закарпаття, більшість з них починаються саме звідси. Садиба «Скита» у Ворохті пропонує гостям долучитися до активного відпочинку у Карпатах, та взяти участь у незабутніх піших походах у гори.

Запропоновані нижче маршрути є найбільш популярними серед туристів за мальовничість, помірну складність та продуманість. Усі маршрути не вимагають спеціальної підготовки, а тільки наявності відповідного спорядження та екіпірування , й задовільного стану здоров’я та любові до тривалих піших прогулянок.Загальнодоступна можливість виходу в похід та безпека огляду більшості маршрутів триває з 15 квітня по 15 листопада, але залежно від наявності снігового покриву ці терміни можуть несуттєво змінюватися.

У вартість включено трансфер (до точки початку та від точки завершення маршруту) та послуги провідника/екскурсовода. Наявність спорядження та посвідчення особи є обов’язковими (!). Додаткові витрати зазначені у короткому описі кожного маршруту.

Спорядження для 1-денного пішого походу:

  1. зручне взуття;
  2. спортивний одяг;
  3. дощовик;
  4. рюкзак;
  5. вода та сухий пайок;
  6. документ, що посвідчує особу;
  7. мобільний телефон (№ повідомити організатору та провіднику).

Ви гарантовано отримаєте незабутні емоції

1. Представтесь будь ласка *

2. Прогнозована дата від’їзду та приїзду *

Прибуття

Виїзд

00.00.0000
00.00.0000
Кількість гостей 0

3. Зв’язок із Вами *

Фото клієнта який залишив відгук
Андрій Мойсенко

Їжджу що сезону, як на лижі так і літом просто покататись на велосипеді, сходити в ліс по гриби та просто насолодитись краєвидами Карпат. Адекватні ціни, хороший сервіс, домашня кухня заслуговує окремої похвали. Зручно те, що майже все що потрібно для активного відпочинку в СКИТІ є, на любу пору року: прокат велосипедів, рафтинг, прокат лиж і їх спорядження, одним словом все.. Баня з басейном одна з кращих в яких я був.

Фото клієнта який залишив відгук
Вікторія Ліщинська

Перебування у Скиті -це лише приємні моменти. Жодних непорозумінь з господинею, як було описано в інших відгуках не було. Були з дитиною. Для малюків є качелі. Господиня дуже уважна і дбайлива. Піклується про своє, тому слідкує за порядком.

Фото з послугами від Скита