Лижний відпочинок в Карпатах

Гірські лижі

Найбільш популярніший різновид відпочинку в Карпатах взимку. З приближенням зими все актуальнішим стає питання про зимовий відпочинок в горах. Найліпшим виходом з даної ситуації є лижній відпочинок в карпатах. Краса відпочинку не тільки в горах, а також різноманітті лижних трас, низькі ціни на прокат лиж і підйомника, дешеві ціни на проживання. Лижний відпочинок - це не тільки катання на лижах, це ще й відпочинок взатишних номерах, здорове домашнє харчування, різні послуги та розваги!

в Карпатах лижні бази одні з найкращих

  • Катання на лижах – хоч і є видом екстремального відпочинку, та всеж таки він забезпечить Вам бадьорий настрій на довгий час.

  • У Карпатах лижні бази одні з найкращих, тому Вам нема необхідності турбуватись за якісні траси,підйомники, та прокат лиж.

  • Прокат лиж (лижі, палиці, шолом) - від 180 грн.;

  • Лижні окуляри/маски/рукавиці - 40-50 грн.;

Ви гарантовано отримаєте незабутні емоції

1. Представтесь будь ласка *

2. Прогнозована дата від’їзду та приїзду *

Прибуття

Виїзд

00.00.0000
00.00.0000
Кількість гостей 0

3. Зв’язок із Вами *

Фото клієнта який залишив відгук
Андрій Мойсенко

Їжджу що сезону, як на лижі так і літом просто покататись на велосипеді, сходити в ліс по гриби та просто насолодитись краєвидами Карпат. Адекватні ціни, хороший сервіс, домашня кухня заслуговує окремої похвали. Зручно те, що майже все що потрібно для активного відпочинку в СКИТІ є, на любу пору року: прокат велосипедів, рафтинг, прокат лиж і їх спорядження, одним словом все.. Баня з басейном одна з кращих в яких я був.

Фото клієнта який залишив відгук
Вікторія Ліщинська

Перебування у Скиті -це лише приємні моменти. Жодних непорозумінь з господинею, як було описано в інших відгуках не було. Були з дитиною. Для малюків є качелі. Господиня дуже уважна і дбайлива. Піклується про своє, тому слідкує за порядком.

Фото з послугами від Скита