Домашня кухня

    Домашня кухня

       Піклуючись про наших гостей, пропонуємо їм натуральну, смачну та здорову домашню кухню із страв у поєднанні як «прикарпатського» так і традиційно «гуцульського» колориту.

просимо здійснювати попередні замовлення за тел. 097 660 96 42

Ціни на комплексне харчування:

  • сніданок - 80 грн.
  • обід, вечеря - 120 грн. 
  • чай/кава - 10 грн.

Сніданок - з 8:00 по 10:00

Вечеря - з 18:00 по 20:00

Кухня працює у режимі самообслуговування.

Задля економії свого часу та зміцнення здоров’я Вашої сім’ї запрошуємо посмакувати домашня їжу у садибі «Скита» із екологічно чистого краю Карпат - Ворохти
При завчасному замовленні до Вашого столу подаємо:

 

 Перші страви: Юшка із білих грибів, Борщ (український), Суп із фрикадельками, Чанахи по-гуцульськи, Бульйон по-домашньому.

 

Другі страви: Банош гуцульський (із бринзою/шкварками/грибами), Голубці, Вареники (із картоплею/сиром/капустою), Пельмені, Бендерики (із капустою/м’ясом), Сирники, Млинці, Грибна підливка, Палюшки (із білими грибами/шкварками/картоплею), Книші по-гуцульськи, Деруни (із білими грибами/сметаною/м’ясом) та Кулеша зі шкварками.

 

Салати (відповідно до сезону): із бурячка, із свіжої та квашеної капусти, шуба, олів’є, та інші.

 

Закуски: М’ясна нарізка, Сирна нарізка, Овочева нарізка, Квашені помідори та огірки, Соління із овочів.

 

За бажанням гостей, організовуємо доставку свіжого молока та молочних продуктів від господинь Ворохти, ягід та грибів (по сезону), меду та ін.

Сезонне меню: до Вашого столу у сезон дозрівання ягід і грибів можливе приготування із ними страв: Вареники, Млинці, Пироги, Соуси (підливки із грибами), Компоти, Каші, Юшки з грибами, Деруни, Смажені гриби.

Запрошуємо оздоровитись натуральною їжею із Карпат та скуштувати наших домашніх страв!

 

Переглянте відео про наш котедж

повернутись до Послуги