Домашня кухня

Піклуючись про наших гостей

пропонуємо їм натуральну, смачну та здорову домашню кухню із страв у поєднанні як «прикарпатського» так і традиційно «гуцульського» колориту.

При завчасному замовленні до Вашого столу подаємо:

  • Перші страви: Юшка із білих грибів, Борщ (український), Суп із фрикадельками, Чанахи по-гуцульськи, Бульйон по-домашньому.

  • Другі страви: Банош гуцульський (із бринзою/шкварками/грибами), Голубці, Вареники (із картоплею/сиром/капустою), Пельмені, Бендерики (із капустою/м’ясом), Сирники, Млинці, Грибна підливка, Палюшки (із білими грибами/шкварками/картоплею), Книші по-гуцульськи, Деруни (із білими грибами/сметаною/м’ясом) та Кулеша зі шкварками.

  • Салати (відповідно до сезону): із бурячка, із свіжої та квашеної капусти, шуба, олів’є, та інші.

  • Закуски: М’ясна нарізка, Сирна нарізка, Овочева нарізка, Квашені помідори та огірки, Соління із овочів.

  • Сніданок - 130 грн.

  • Обід, вечеря - 200 грн.

  • Чай/кава - 10 грн.

  • Сніданок - з 8:00 по 10:00, вечеря - з 18:00 по 20:00

Ви гарантовано отримаєте незабутні емоції

1. Представтесь будь ласка *

2. Прогнозована дата від’їзду та приїзду *

Прибуття

Виїзд

00.00.0000
00.00.0000
Кількість гостей 0

3. Зв’язок із Вами *

Фото клієнта який залишив відгук
Андрій Мойсенко

Їжджу що сезону, як на лижі так і літом просто покататись на велосипеді, сходити в ліс по гриби та просто насолодитись краєвидами Карпат. Адекватні ціни, хороший сервіс, домашня кухня заслуговує окремої похвали. Зручно те, що майже все що потрібно для активного відпочинку в СКИТІ є, на любу пору року: прокат велосипедів, рафтинг, прокат лиж і їх спорядження, одним словом все.. Баня з басейном одна з кращих в яких я був.

Фото клієнта який залишив відгук
Вікторія Ліщинська

Перебування у Скиті -це лише приємні моменти. Жодних непорозумінь з господинею, як було описано в інших відгуках не було. Були з дитиною. Для малюків є качелі. Господиня дуже уважна і дбайлива. Піклується про своє, тому слідкує за порядком.

Фото з послугами від Скита