Новини

Наш пункт надає послуги по прокат гірськолижного спорядження. Наша мета - зробити активні види спорту більш привабливими, доступними для широких верств населення, саме тому прокат сноуборда буде набагато вигідніше, ніж в інших компаніях, які постачають альтернативні послуги.

Детальніше

Комфортний і активний відпочинок чекають Вас, залишилося тільки вибрати санки! Ви можете заздалегідь забронювати будь-яку кількість інвентарю для великої компанії.

Детальніше

Зібралися кататися на лижах , санках, сноуборді, але немає своєї гірськолижного одягу? А на гірці хочеться виглядати крутіше ніж друзів? Зверніться в готель Скита.

Детальніше

Безумовно, найчистіше цілюще повітря і бездоганні гори Карпат з неймовірними краєвидами сприяють активному відпочинку. Тут ви зможете повністю та ще й з неймовірним задоволенням відновити як свій розумовий потенціал, так і фізичний.

Детальніше

Гірський велосипед - ідеальний спорт і відпочинок для тих, хто любить активність і єднання з природою! Ми пропонуємо прокат велосипедів в Карпатах на вигідних умовах.

Детальніше

У Карпатах відпочивати - чани обов'язково спробувати!

Детальніше

Пропонуємо Вам скористатися справжньою банькою на дровах на території котеджів «Скита». Це – чудовий вид відпочинку в Карпатах!

Детальніше

Сьогодні в Карпатах надзвичайно популярний такий вид екстремального спорту як рафтинг, який являє собою сплав по гірських річках або штучно створеним каналах.

Детальніше

Незабутня пригода Карпатами Вам гарантована! Ми подаруємо Вам кращі емоції протягом 3-х денного відпочинку рафтингу і не тільки. В цьому турі, Ви ближче познайомитися із двома красивими річками: Прутом та Черемошем. А також, обрати самостійно гірську вершину для підкорення.

Детальніше

3D-екстрим тур

2018-03-17 13:46:47

Тур для найактивніших. Протягом двох днів Ви будете випробовувати себе на міць на карпатських бурхливих річках, неймовірних горах та лісах. Все це Ви зробити на човні, квадроциклі та велосипеді.

Детальніше

Сторінки: