Новини

У Карпатах відпочивати - чани обов'язково спробувати!

Детальніше

Пропонуємо Вам скористатися справжньою банькою на дровах на території котеджів «Скита». Це – чудовий вид відпочинку в Карпатах!

Детальніше

Сьогодні в Карпатах надзвичайно популярний такий вид екстремального спорту як рафтинг, який являє собою сплав по гірських річках або штучно створеним каналах.

Детальніше

Незабутня пригода Карпатами Вам гарантована! Ми подаруємо Вам кращі емоції протягом 3-х денного відпочинку рафтингу і не тільки. В цьому турі, Ви ближче познайомитися із двома красивими річками: Прутом та Черемошем. А також, обрати самостійно гірську вершину для підкорення.

Детальніше

3D-екстрим тур

2018-03-17 13:46:47

Тур для найактивніших. Протягом двох днів Ви будете випробовувати себе на міць на карпатських бурхливих річках, неймовірних горах та лісах. Все це Ви зробити на човні, квадроциклі та велосипеді.

Детальніше

Запрошуємо усіх любителів екстриму та активного відпочинку з 10 квітня по 15 травня відчути незабутні емоції від унікального бурхливого рафтингу на р. Прут у рамках 2-денного туру від Рафтинг клубу «Скита».

Детальніше

Мега популярний тур: Говерла + рафтинг на Черемоші. Який задовольнить апетити і рафтерів і піших туристів. Долучайтеся з квітня по вересень, щоб отримати порцію, справді, свіжих вражень.

Детальніше

Відпочинок в Карпатах – це завжди чудово і весело. Особливо для любителів активного і екстремального літнього відпочинку. Якщо ви активні, любите екстрим, варто спробувати рафтинг в Карпатах.

Детальніше

Хочете відволіктися від трудових буднів? Приїжджайте в Карпати: у нас кожен знайде собі програму до смаку. Котедж «Скита» пропонує катання на квадроциклах по захоплюючим маршрутам різної складності і протяжності. Взяти квадроцикл напрокат і отримати незабутні емоції - це розвага для будь-якого віку, яка не залежить від погоди або пори року.

Детальніше

Захоплюючі спуски разом з дітьми дуже цікаві. Спокійна вода, а місцями стрімка течія, швидкість, адреналін і пізнання навколишнього світу дадуть можливість вашій дитині відчути себе самостійною і сильною.

Детальніше

Сторінки: