3D-екстрим тур

 

«3D-екстрим»

 

Тур для найактивніших. Протягом двох днів Ви будете випробовувати себе на міць на карпатських бурхливих річках, неймовірних горах та лісах. Все це Ви зробити на човні, квадроциклі та велосипеді.

 

Вартість: 9480 грн.

Умови бронювання туру:

- 30% передоплата (завдаток) від вартості туру.

Детальніше про тур - https://skyta.com.ua/3D-ekstrim-tur.html

Онлайн бронювання рафтинг туру - https://skytarafting.com.ua/tours/3d-extreme/

Фото клієнта який залишив відгук
Андрій Мойсенко

Їжджу що сезону, як на лижі так і літом просто покататись на велосипеді, сходити в ліс по гриби та просто насолодитись краєвидами Карпат. Адекватні ціни, хороший сервіс, домашня кухня заслуговує окремої похвали. Зручно те, що майже все що потрібно для активного відпочинку в СКИТІ є, на любу пору року: прокат велосипедів, рафтинг, прокат лиж і їх спорядження, одним словом все.. Баня з басейном одна з кращих в яких я був.

Фото клієнта який залишив відгук
Вікторія Ліщинська

Перебування у Скиті -це лише приємні моменти. Жодних непорозумінь з господинею, як було описано в інших відгуках не було. Були з дитиною. Для малюків є качелі. Господиня дуже уважна і дбайлива. Піклується про своє, тому слідкує за порядком.

Фото з послугами від Скита