Тимчасові незручності

ПЕРЕПРОШУЄМО ЗА ТИМЧАСОВІ НЕЗРУЧНОСТІ!

У зв’язку із відсутністю сонячної та без опадів погоди у червні місяці, будівельні роботи третього будинку на території котеджів «Скита» досі проводяться.

Встигнути до початку сезону не вийшло – за що і перепрошуємо своїх постійних та нових відвідувачів!

Натомість ми («котеджі «Скита») зі свого боку надолужуємо ці незначні незручності розширенням обсягу послуг для відпочиваючих.

Тепер, окрім «Руської баньки», «Масажу», «Тенісу» та «Більярду» пропонуємо Вам скористатися широким спектром послуг по відпочинку – організовуємо для Вас «Рафтинг», «Пейнтбол», «Екскурсії», «Походи в гори», «Катання на квадроциклах», "Катання на джипах" «Рибалка» та ін.

Дякуємо що Ви з нами!=))

Фото клієнта який залишив відгук
Андрій Мойсенко

Їжджу що сезону, як на лижі так і літом просто покататись на велосипеді, сходити в ліс по гриби та просто насолодитись краєвидами Карпат. Адекватні ціни, хороший сервіс, домашня кухня заслуговує окремої похвали. Зручно те, що майже все що потрібно для активного відпочинку в СКИТІ є, на любу пору року: прокат велосипедів, рафтинг, прокат лиж і їх спорядження, одним словом все.. Баня з басейном одна з кращих в яких я був.

Фото клієнта який залишив відгук
Вікторія Ліщинська

Перебування у Скиті -це лише приємні моменти. Жодних непорозумінь з господинею, як було описано в інших відгуках не було. Були з дитиною. Для малюків є качелі. Господиня дуже уважна і дбайлива. Піклується про своє, тому слідкує за порядком.

Фото з послугами від Скита