Зимовий сезон 2013-2014

Зимовий сезон 2013-2014 рр. вже відкрито!

Шановні гості, з приємністю хочемо повідомити Вам, що зимовий сезон 2013-2014 у ТК «Буковель» стартує у п’ятницю 06.12.2013, а урочисте відкриття відбудеться у суботу 07.12.2013 о 10.00!

Починаючи з п’ятниці, будуть працювати витяги №2 (траса 2А) та №7 (траса 7А). А в подальші дні будуть поступово відкриватись ще більше витягів і трас.

У котеджах «Скита», ми також вже готові приймати відпочиваючих зимового сезонну, зокрема, для лижників і сноубордистів відкриваємо оновлений прокат якісного і за доступною ціною спорядження.

Всім бажаючим зекономити на катанні та проживанні і отримати комфортні умови за доступною ціною – Вам до нас! Проживання у котеджах «Скита» на грудень місяць становить всього лише 80-100 грн./добу з особи.

Приємного та здорового Вам відпочинку!

Фото клієнта який залишив відгук
Андрій Мойсенко

Їжджу що сезону, як на лижі так і літом просто покататись на велосипеді, сходити в ліс по гриби та просто насолодитись краєвидами Карпат. Адекватні ціни, хороший сервіс, домашня кухня заслуговує окремої похвали. Зручно те, що майже все що потрібно для активного відпочинку в СКИТІ є, на любу пору року: прокат велосипедів, рафтинг, прокат лиж і їх спорядження, одним словом все.. Баня з басейном одна з кращих в яких я був.

Фото клієнта який залишив відгук
Вікторія Ліщинська

Перебування у Скиті -це лише приємні моменти. Жодних непорозумінь з господинею, як було описано в інших відгуках не було. Були з дитиною. Для малюків є качелі. Господиня дуже уважна і дбайлива. Піклується про своє, тому слідкує за порядком.

Фото з послугами від Скита