Гриби та ягоди

До відома всіх любителів збирання, поїдання та заготівлі екологічно чистих і натуральних дарів природи – час до Ворохти на білі гриби та чорні ягоди (чорниця)!

Станом на кінець червня-початок липня можна із впевненістю сказати, що сезон карпатських грибів та ягід розпочато. Цього року все родить швидше ніж завжди, ось і білі гриби та ягоди тому не виняток.

Чорницю та білого гриба знайти у лісі зараз не важко, та і багацько вродило їх цьогоріч. Для любителів лише споживання цих смакот є можливість придбати їх на базарі самостійно або замовити на кухні страви із грибочків та чорниць у котеджах «Скита».

Котеджі «Скита» гостинно запрошують Вас!

Фото клієнта який залишив відгук
Андрій Мойсенко

Їжджу що сезону, як на лижі так і літом просто покататись на велосипеді, сходити в ліс по гриби та просто насолодитись краєвидами Карпат. Адекватні ціни, хороший сервіс, домашня кухня заслуговує окремої похвали. Зручно те, що майже все що потрібно для активного відпочинку в СКИТІ є, на любу пору року: прокат велосипедів, рафтинг, прокат лиж і їх спорядження, одним словом все.. Баня з басейном одна з кращих в яких я був.

Фото клієнта який залишив відгук
Вікторія Ліщинська

Перебування у Скиті -це лише приємні моменти. Жодних непорозумінь з господинею, як було описано в інших відгуках не було. Були з дитиною. Для малюків є качелі. Господиня дуже уважна і дбайлива. Піклується про своє, тому слідкує за порядком.

Фото з послугами від Скита