Кінні прогулянки

Кінні прогулянки

Катання верхи на коні – це неймовірно цікавий вид активного відпочинку, доступний практично кожному. «Скита»  пропонує до Ваших послуг прогулянки на конях по мальовничих Карпатах в околицях смт Ворохта.   

Прогулянки на конях відбуваються на відкритій місцевості, оточеній красивою природою Ворохти. Можна проїхатися лісовими стежками, пагорбами, вздовж річки. Насправді, кінь за прохідністю, дасть фору будь-якому позашляховику!

Спілкування з конем, його ритмічний рух під час їзди благотворно впливають на фізичний та психічний стан здоров’я людини.  Кінні прогулянки на природі є хорошим способом зняття повсякденного емоційного стресу. Катання на конях рекомендують при дефектах постави та недугах, пов’язаних із викривленням хребта, порушенні обміну речовин, функціональних захворюваннях кишківника тощо. Медично доведеним є факт, що їзда верхи здійснює позитивний вплив на органи травлення та кровообігу людини, дихальну, нервову та ендокринну системи.

Для прогулянок  пропонуються підготовлені коні гуцульської породи (невисокі) – «гуцулки», лагідні та спокійні.

Ціни  та умови проведення кінних прогулянок:

  • вартість 1 год. прогулянки на коні - 200 грн.;
  • до самостійного катання допускаються гості віком від 14 років та із попереднім досвідом катання (інакше – разом з одним з батьків або у супроводі інструктора чи іншого дорослого);
  • максимальна кількість коней під час однієї прогулянки (компанією) – 12;
  • маршрут обирається за бажанням клієнтів та погоджується з інструктором;
  • катання відбувається за хорошої погоди у світлу пору доби з весни по осінь включно;
  • взимку можливі  катання  на санях;
  • замовляти катання бажано за добу.

Замовлення на кінні прогулянки приймаються для гостей садиби на рецепції «Скита» або за телефоном конюха Юрія 098-99-59-444, 098-11-77-815 або Івана 097-307-07-64.

повернутись до Дозвілля