Де і як можна заощадити, катаючись на лижах?

Відпочинок на гірськолижному курорті - задоволення не з дешевих. Все коштує грошей: дорога, проживання, харчування, скі-паси, спорядження та інше. Втрата купюр відбувається зі швидкістю, якою ви спускаєтеся з гірки. Однак в цій ситуації можна трохи заощадити. Як і на чому можна заощадити розповімо далі. Наші поради зроблять відпочинок в Карпатах незабутнім.

 

Забудьте про лижі на свята. Високий сезон, який триває січень-лютий, передбачає неймовірне підвищення цін на 50-80% буквально на все: житло, харчування, скі-паси і спорядження. Тому краще задуматися про гірськолижну відпочинок на початку грудня або з кінця лютого до початку квітня. Тим більше, що в горах сніг лежить набагато довше, ніж в містах. А якщо забронювати путівку завчасно, то можна заощадити від 5 до 15% від її вартості.

 

• Висока ціна за бренд. За популярність потрібно платити. Тому істотно можна заощадити на відпочинку, якщо пошукати не дуже розкручені курорти. У менш відомих місцях, які володіють прекрасними даними для катання, можна знайти дешеву ціну на проживання і прокат спорядження. А якщо ви подорожуєте групою, то можна домовитися і про знижку на житло.

 

• Що купувати скі-паси або разові підйоми? Якщо хочеш заощадити, це питання є чи не найбільш актуальним! Обійтися без підйомів під час катання просто неможливо, але саме вони значно б'ють по гаманцю. Справа в тому, що якщо ви новачок в лижах, то вам краще купувати разові підйоми. Тому що для перших разів підйом на гору досить тривалий і виснажливий. Тому п'яти підйомів дебютантам буде досить. А ось любителям і професіоналам радимо придбати скі-пас абонемент на підйоми на певний період часу (3 години, півдня, день або кілька днів). Правда, скі-паси коштують дорожче, але з огляду на те, що в цьому випадку немає обмежень по підйомах, то вони і вигідніше. А ще можна встати раніше і потрапити на ранкову акцію, щоб придбати абонемент в рази дешевше. Ще прекрасний варіант: купувати скі-паси за кілька місяців до подорожі - ціна менша в раз п'ять.  

• Оренда «золотого» спорядження! Везти з собою лижі або сноуборди не завжди зручно (або їх зовсім немає), тому дуже часто спорядження беруть на прокат. Але ціни на прокат «кусаються», тому що це незамінна річ на відпочинку. Найкраща порада для всіх, хто користується такими послугами: чим далі від курорту пункт прокату, тим менше ціна на спорядження. Орендуйте лижі і сноуборди там, де ви проживаєте або по маршруту до гір. До речі, на прокат також існують різні акції. Ловіть знижки!

 

• Обід за розкладом! Щоб не витратити купу грошей на харчування на курорті, рекомендуємо: снідати і вечеряти в готелі або садибах, часто у вартість проживання включено дворазове харчування, а ось обід і гарячий напій краще приготувати самостійно і взяти з собою в термосах. Тим більше, коли проживаєш в приватних садибах з господарями завжди можна домовитися про «оренду» кухні. Для порівняння найдешевший перекус на українському гірськолижному курорті обійдеться від 180 грн на людину, а на ці кошти можна купити і приготувати набагато більше, ніж порції страв в кафе.

 

Щоб підвести підсумок, то можна сказати, щоб заощадити на відпочинку на гірськолижному курорті необхідно готуватися заздалегідь. А якщо ви не дуже хочете шукати на форумах всю інформацію про бюджетний відпочинок, а уберегти копієчку все ж хочеться, радимо звернутися до нас, в Скиту.

 

Найкраще, коли в вартість путівки входить основне: дорога до курорту (туди і назад), проживання в приватних садибах дворазове харчування. Також серед послуг повинен бути безкоштовний трансфер на гірськолижній курорт. Такий варіант буде хорошим вибором для відпочинку в Карпатах

 

Повернутись до новин.