Прокат зимового спорядження

Прокат зимового спорядження

 

Котеджний комплекс «Скита» (Ворохта) пропонує гостям під час зимового активного відпочинку послуги з прокату гірськолижного спорядження. Прокатний пункт для зручності гостей  розташований безпосередньо на території комплексу котеджів «Скита» - біля рецепції.

 

Асортимент прокатного пункту розрахований на усі вікові групи відпочивальників. Гостям пропонується широкий вибір нового сучасного гірськолижного спорядження відомих виробників (Salomon, Fisher, Atomic, Rossignol, Scott, Volkl), у т.ч. найновіші моделі сноубордів; також широкий асортимент лижних костюмів на прокат; для наймолодших гостей у прокаті є санчата. Спорядження у прокатному пункті проходить регулярний відповідний сервіс: воскування, заточку, полірування.

Окрім основного спорядження клієнти можуть взяти у прокат шоломи, лижні маски/окуляри, рукавиці та відповідні захисти для бордерів та лижників.

У приміщенні прокатного пункту також можна придбати  шапки, рукавиці, «балаклави», лижні маски, лижні шкарпетки та інші товари індивідуального користування - теплі, зручні та актуальні для сезону.

Також, безкоштовно пропонуємо доставку у межах Ворохти!

 

Вартість* прокату спорядження (за 1 день на 1 особу)

- лижі (лижі, ботінки, палиці, шолом) - 140  та 160 грн. новорічний тариф;

- сноуборд (борд, ботінки, шолом) - 160 та 180 грн. новорічний тариф;

- сучасний гірськолижний костюм - 200 та 250 грн. новорічний тариф;

- сані та санчата - 60-100 грн.;

- лижні окуляри/маски - 30-40 грн.;

*Вартість прокату залежить від категорії вибраного спорядження, тривалості прокату, сезону (згідно сезонності ТК Буковель).

 

Нова популярна послуга від садиби «Скита» – прокат лижних костюмів.

Для гостей, що проживають у комплексі «Скита» звертатися за тел. 0970626062 (Олег).

 

Додаткові послуги**, які можна замовити  у Котеджах «Скита»:

 • трансфер до витягів гірськолижних курортів Ворохти, Буковеля, Драгобрата у комфортних мікроавтобусах (на 8, 14, 18 осіб);
 • послуги лижного/сноубордового інструктора;
 • руську баню по-царськи з віниками та басейном (у садибі «Скита»);
 • професійний масаж у масажному кабінеті нашої садиби;
 • різноманітні екскурсії та  поїздки;
 • смачні сніданки/обіди/вечері (домашня кухня на території котеджів);
 • комфортний нічліг у котеджах «Скита».

**Вартість додаткових послуг - згідно розцінок вказаних на відповідних сторінках сайту.

 

Графік роботи прокатного пункту*** – з 8.00 до 20.00 щодня під час гірськолижного сезону. У Новорічний сезон (з 28.12 по 08.01) бажано завчасно (телефоном) повідомити прокатний пункт про бажання винайняти певне гірськолижне спорядження, щоб забронювати його.

*** Для гостей котеджного комплексу «Скита» можливий більш гнучкий  та розширений графік роботи прокатного пункту за індивідуальним запитом;

 

Умови бронювання гірськолижного спорядження:

 • бронювання спорядження для гостей «Скита»  БЕЗКОШТОВНЕ;
 • для інших клієнтів бронювання спорядження приймається безкоштовно не більше як за добу;
 • при більш завчасному бронюванні великої кількості спорядження, а також бронювання найбільш популярного спорядження у Високий сезон  можливе лише при внесенні завдатку;
 • безкоштовне бронювання спорядження анулюється через 2 години, якщо клієнт  не звернувся за замовленим спорядженням в обумовлений час.

 

Замовлення на бронювання спорядження приймаються у садибі «Скита» за всіма контактами. Нашим гостям рекомендуємо бронювати спорядження одразу після внесення передоплати за проживання. 

повернутись до Главная