БАНЬКА

   Руська баня

Пропонуємо Вам скористатися справжньою банькою на дровах на території котеджів «Скита». Це – чудовий вид відпочинку в Карпатах!

Одним з найбільших задоволень, яке в будь яку пору року освіжить, відновить сили та принесе незабутню насолоду, є справжня банька на дровах з віниками. Вона вважається однією з найефективнішою СПА-технологій за своїм впливом на оздоровлення організму і зміцнення імунітету людини. Баня із гарячим паром (руська лазня) благотворно впливає й на дитяче здоров'я, а також виконує функцію загартовування всього організму людини.

Просимо здійснювати попередні замовлення за тел. (098) 51-89-128(097) 61-51-959 – Василь

До послуги «Банька на дровах» входить користування :

 • парною на дровах на 6-8 людей;
 • кімнатою відпочинку, обладнаною плазмовим екраном із спутниковим телебаченням. У кімнаті є окремий санвузол та вага для зважування до та після бані;
 • душовою кімнатою із діжкою для обливання;
 • басейном розміром 4,5 м х 2 м та завглибшки 1,6 м;
 • масажним кабінетом (є можливість замовити послуги масажиста);
 • релакс-кімнатою із великим лежаком на свіжому сіні з ароматних карпатських трав;
 • простирадлом, рушником, банною шапкою та тапочками (по одному на людину);
 • у відпочинковій кімнаті, на Вас буде очікувати приготовлений гарячий карпатський чай із медом та журавлиною на основі корисних та ароматних карпатських трав.

 

Підлога у нашій Бані на дровах зроблена із підігрівом для створення максимального комфорту Вашого відпочинку (особливо у зимовий період).

Різноманітність оздоровчих процедур і додаткових послуг у бані допоможе Вам у більшому ступені оцінити всю красу, користь і родзинку руської лазні.

 

Ціни та умови користування Банькою на дровах:

 • мінімальне замовлення - 2 год.
 • літній сезон і міжсезоння - 700 грн./2 год.
 • зимовий сезон  - від 800 грн./2 год.*

У вартість включено 6 комплектів рушників, простирадл, шапки та тапки. Доплата за кожний наступний комплект – 40 грн./особа.

*Ціни вказані за винятком Новорічного періоду: з 28.12 по 8.01.

Послуги професійного банщика (парення з віником) – за попередньою домовленістю. Попереднє замовлення – за 1-2 доби до процедури.

 

Графік роботи «Баньки на дровах» — щодня та цілий рік. У Новорічний сезон (з 28.12 по 08.01), а також у інший період зростання попиту на дану послугу, просимо завчасно бронювати баню, а також вартість бані на даний період зростає.

Попереднє замовлення бані – не менше ніж за 2 години (для прогріву приміщення) у низький сезон та міжсезоння, не менше ніж за 4-6 годин – у зимовий період. При великій кількості гостей (особливо у зимовий період та тривалі святкові вихідні) рекомендуємо бронювати баню не менше ніж за добу через високий попит на цю послугу. 

 

Телефони для попереднього замовлення бані: 097-61-51-959 або 098-51-89-128 (Василь).

 

Переглянте відео про наш котедж

повернутись до Послуги