Рафтинг в Яремче

Якщо ви любите відпочивати у Карпатах у теплу пору року і обрали мальовниче Яремче чи сусідні села на вихідні, свята чи відпустку, зверніть увагу на такий вид активного відпочинку як рафтинг. Це сплав по річці у спеціальних надувних човнах (рафтах) або байдарках чи катамаранах, який гарантує незабутні враження та чудовий активний день для компанії чи родини у Карпатах.

З початку квітня до кінця жовтня у світлу пору доби з рафтинг-бази на р. Чорний Черемош кілька разів на день  відправляються туристичні екіпажі у кількагодинну подорож мальовничими куточками Карпатського національного природного парку. Окрім мальовничих краєвидів в залежності від обраного маршруту, можна зробити зупинки і відвідати колоритні музеї Гуцульщини, а також замовити кейтеринг (частування) карпатськими стравами чи шашликом наприкінці подорожі чи під час відпочинку (при довгому сплаві).   

Зробити подорож по-справжньому незабутньою допоможуть фотографи-оператори, які фіксують весь перебіг подій під час сплаву та зупинок, щоб кожний цікавий момент можна було переглянути пізніше у колі родини і друзів та побачити себе та всю цю пригоду зі сторони, переживши заново найкращі моменти життя.

Як замовити, що мати з собою, вибір маршруту, додаткові послуги – тисни сюди: Рафтинг, детальніше …

Вартість – від 350 грн./особа, дітям надаєтьбся знижка. До сплаву допускаються діти шкільного віку з дозволу чи\та у супроводі батьків.

 

Повернутись до новин.