Музичний фестиваль у Карпатах

Шановні відпочиваючі та всі любителі якісної камерної музики!

Хочемо зголосити Вам, що з 26 по 30 червня 2013 року у Карпатах (Яремче-Ворохта) відбудеться фестиваль-пленер класичної музики - karpatyArt.

Програма фестивалю є різноманітною та цікавою, включає у собі: концерти камерної музики; майстер-класи, презентації, музикотерапію, авторські тренінги, зустрічі із українськими та зарубіжними мистцями, сходження на Говерлу та ін.

Фестиваль проходить вже вдруге, і з кожним роком набуває все більших масштабів.

Цьогоріч котеджі «Скита», разом із іншими організаціями, підтримали цей чудовий та новий для регіону Карпат проект і виступили партнером фестивалю-пленеру karpatyArt.

Запрошуємо Вас відвідати заходи цього фестивалю!

Фото клієнта який залишив відгук
Андрій Мойсенко

Їжджу що сезону, як на лижі так і літом просто покататись на велосипеді, сходити в ліс по гриби та просто насолодитись краєвидами Карпат. Адекватні ціни, хороший сервіс, домашня кухня заслуговує окремої похвали. Зручно те, що майже все що потрібно для активного відпочинку в СКИТІ є, на любу пору року: прокат велосипедів, рафтинг, прокат лиж і їх спорядження, одним словом все.. Баня з басейном одна з кращих в яких я був.

Фото клієнта який залишив відгук
Вікторія Ліщинська

Перебування у Скиті -це лише приємні моменти. Жодних непорозумінь з господинею, як було описано в інших відгуках не було. Були з дитиною. Для малюків є качелі. Господиня дуже уважна і дбайлива. Піклується про своє, тому слідкує за порядком.

Фото з послугами від Скита